Maailm

Jaapanlased on Põhja-Korea rünnakust hirmule aetud

Toimetas Greete Kõrvits, 29. august 2017 18:06

11 KOMMENTAARI

ä
ärgu kartku/ 30. august 2017 10:00
meie blondiin ütles, et ohtu nende jaoks pole.
n
Nn vabade ja demokraatlike riikide ühine/ 30. august 2017 02:24
probleem näib kaasajal olevat saamatu Valitsus, mis koosneb argadest ,tahtejõuetutest ja silmakirjalikest marksistlikust poliitbroileritest kes ei suuda riigile kallaletungimise korral teha muud kui alistuda või esineda naeruväärse hüsteerilise lobaga ja oodata tasuta abi Ameerika maksumaksja poolt ülalpeetavalt USA armeelt.
s
sellistele argpüksidele/ 29. august 2017 20:23
on paras järjekordne nagasaki ja hirošhima. istuvad näpp suus ja vahivad niisama ja lasevad ennast kottida.
k
29. august 2017 20:02
kim tähistas järeltulija sündi raketilaskmisega.
r
reede/ 29. august 2017 18:55
Jaapanlased peaks ju teadma kui palju korealasi nende võiduka armee hingel on
r
reedele/ 29. august 2017 19:41
Ka juba Sinu viisil minevikku läheme, siis peaksime ka teadma, kui palju naabrite elusid näiteks venelaste hinge peal. See 20 tuhat Poola ohvitseri ning ühiskonnategelast on tegelikult vaid köömes. Kui palju eestlasi hävitati NKVD piinakambrites, seina ääre, ühishaudade servadel. Kui palju saadeti sunnitööle, küüditati või näljutati ""tööpataljonides" surnuks.
Massimõrvad Tartu vanglas ja Krediidikassa keldrites, Kuressaare lossis, Kawe keldris, Scheeli majas ja veel paljudes kohtades. Ja kui kaugemasse minevikku minna, siis on eesti rahvas olnud kahel korral väljasuremise ohus, kui rahvastik on vähenenud alla 100 tuhande. Nii Ivam Groznõi vallandatud vallutusliku Liiwi sõja kui Peeter Suure samalaadse Põhjasõja päevil.
Ja sarnaseid lugusid võiksid rääkida pea kõik Venemaa naabrid. Soomlased, lätlased, leedulased, poolalad. Või NSVL rõhutud väikerahvad. Krimmitatarlased, tšetšeenid, volgasakslased, karjalased j.n.e. kõik need ''ebaustavad" või lausa " reeturlikud rahvad". Nagu Rahvaste Isa Stalin neid nimetas.
t
to 19.41/ 30. august 2017 05:27
jutt oli ju korea-jaapani suhetest,aga sina meenutad siin mida kunagi Ivan Groznõi kuskil tegi,ilmselt tuli ka hea uni,sai jälle venet sõimata.
m
Moderaator korjas taas ära. Kirjutan uuest, Silutult ja jupikaupa./ 29. august 2017 19:44
Ka juba Sinu viisil minevikku läheme, siis peaksime ka teadma, kui palju naabrite elusid näiteks venelaste hinge peal. See 20 tuhat Poola ohvitseri ning ühiskonnategelast on tegelikult vaid köömes. Kui palju eestlasi h-.ä,v.i.t,a.t.i NKVD pi.in.ak.ambrites, seina ääre, üh,i.s.h.a,u,d.a,d.e servadel. Kui palju saadeti su,nni.tö-öle, kü,ü.d.i,t.,a.ti või nä.lj.ut,ati ""tööpataljonides" s..u,r.n,u.k,s.
j
jätkuks veel/ 29. august 2017 19:46
Lisaks Massihukkamised Tartu vanglas ja Krediidikassa keldrites, Kuressaare lossis, Kawe keldris, Scheeli majas ja veel paljudes kohtades. Ja kui kaugemasse minevikku minna, siis on eesti rahvas olnud kahel korral väljasuremise ohus, kui rahvastik on vähenenud alla 100 tuhande. Nii Ivam Groznõi vallandatud vallutusliku Liiwi sõja kui Peeter Suure samalaadse Põhjasõja päevil.
Ja sarnaseid lugusid võiksid rääkida pea kõik Venemaa naabrid. Soomlased, lätlased, leedulased, poolalad. Või NSVL rõhutud väikerahvad. Krimmitatarlased, tšetšeenid, volgasakslased, karjalased j.n.e. kõik need ''ebaustavad" või lausa " ree,turl.ikud rahvad". Nagu Rahvaste Isa Stalin neid nimetas.
p
pro/ 29. august 2017 22:32
Ja kui veel lisaks siia kümme miljonit hukkunud venelast siis saaks veel täpsema pildi.
t
to pro/ 29. august 2017 22:58
Aga kes neid hukkas? Ikka omad. Nahkmantlites komissarid ja tšekistid ning joobnud, triibulistes särkides Kroonlinna madrused. Omaenda fataatikuhullus ning ve.rejanu.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee