9 kommentaari

M
Miina  /   20:56, 30. aug 2017
Ärge mõnitage haigeid inimesi! Narkomaania on VALIK! Ükski inimene, ei vali omale haigust. Või panete vähi, diabeedi ja muud rasked haigused narkomaaniaga samale pulgale?
T
Tähtis on mõte   /   18:50, 31. aug 2017
Narkomaania mõte on kogeda eufoorilisi tundeid ja nautida enesekindlust tugevust ehk ekstaatilist seisundit. See mis pärast saama hakkab pole tähtis, eesmärk pühendab abinõu.
M
murelik  /   17:15, 30. aug 2017
... oleks see siis nagu iga teine haigus, kõrge vererõhu tobi või diabeet.. aga paratamatult mulle ei võrdu see samaga, kuna nendel juhtudel ma ei karda inimest, kuna tema haiguslik seisund ei ole mulle ohtlik.. aga narkomaania puhul on sellest ümbritsevatele inimestele otsene oht. Oht, et ta ründab sind, oht, et ta " ei viibi siin" ja mõtleb mind lihtsalt röövida (rääkimata vägistamistest ja mahalöömistest ja süstlaga nakatumistest)..
Kui mul on naaber voi kolleeg diabeetik siis ma suhtun temasse kui täiesti tavalisse inimesse, kui mul on kolleeg narkomaan, siis paratamatult ma ei tunne ennast kindlana.
Muidugi ma soovin ka neile ravi ja võimalusi kuniks neil veel mõistus pole selle aine tõttu hävinud,, aga näen paratamatult ka seda, et kes kaua süstinud on, siis nende mõistus enam nii terav pliiats ei ole ja lõpuks neil ei ole ka püsivat motivatsiooni enda ravimiseks, ongi vaid uue doosi nimel elamine kuni lõpuni..kahjuks.
I
ilus jutt  /   00:15, 30. aug 2017
Ja arsti kirjutis, kes hoolib inimesest. Tore. Kuid - arst unustab, et tema ravib neid sôltlasi, kes on vabatahtlikult soovinud haiglaravi. Enamus narkomaane on valmis elama ainult järgmise laksu nimel, ei loe neile enda vanemad, pere, lapsed mitte kui midagi. Zombisid ei saa ravida vägisi ja nende zombide jaoks piisab kasutatud süstlast ka, sest narkootikumist saavad nad oma mônu, mitte süstlast. Need, kes tôesti tahavad ennast ravida, leiavad ise ka arsti üles. Nende môttemaailm pole veel täiesti laostunud. Neile pole vaja mingeid süstlavahetuspunkte. Punktid on zombidele, kes tasuta süstalt ja asenduskraami lisaks tahavad, et nn jalad all hoiaks ja leiaks vahendid uue koguse narksi jaoks. Vägisi ei ravi te kedagi. Alkohoolikki ütleb, et tema ei olegi alkohoolik - see on ju tavaline. Ja ei mingit ravi. Tean üksikuid endisi alkohoolikuid, kes päeva pealt joomise jätsid, kuid need olid alkohooliku enda otsused ja nende taga väga isiklikud kaotused ning arusaamade muutused. Polnud mingit arsti ega muud, lihtsalt ei ja kôik!!!
T
tuutu  /   23:01, 29. aug 2017
alkohoolik on ka elu lõpuni alkohoolik, sõltuvusest ei ole võimalik terveks saada, see on rohkem nagu reakse krooniline haigus
V
vale puha  /   15:59, 30. aug 2017
saab terveks ja kuidas veel-oleneb kõik inimesest ainult
M
mees   /   16:23, 30. aug 2017
ütles ,et tema napsutab,sest talle meeldib see ja ei ole nõus loobuma.59 ja inglite manu taevastele jahimaadele minek. Me teeme ise omad valikud.
  /   20:40, 29. aug 2017
ma ütlen selle illustreeriva foto kohta, et sarnaseid asju võib näidata ainult krimirubriigis ja sealgi väga ühemõtteliselt taunivas kontekstis.
M
mari  /   19:34, 29. aug 2017
Kulla laps, narkomaaniast ei saada enam lahti. erandid kinnitavad reeglit.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis