Eesti uudised

Savisaarega tülitsenud Viisitamm: meie liit võtab kolmandiku volikogu kohtadest (13)

Toimetas Denes Kattago, 29. august 2017, 13:28
Mart ViisitammFoto: Teet Malsroos
Mõned aastat tagasi teravalt Edgar Savisaart kritiseerinud Mart Viisitamm kandideerib Savisaare valimisliidu ja Sõõrumaa-Mõisa Tegusa Tallinna ühises valimisnimekirjas. 

"Edgar Savisaarega meil on läbisaamine alati olnud hea. Selle kritiseerimise taga on pigem olnud see, et minu kriitika Kadri Simsoni ja tema makjavellistliku poliitika suhtes, aga kuna toona Edgar asus aktiivselt Kadri kaitsele ja võib-olla ei näinud seda makjavellistlikku poliitikat läbi, mida ta täna enda nahal on tunnetanud," ütles Viisitamm ERRi uudisportaalile varem Savisaare aadressil tehtud terava kriitika kohta.

"Arvestades seda, et ta suudab pika päeva kohtus olla ja pärast seda veel ka valimisüritustel ja koosolekutel osaleda, siis mulle tundub, et Savisaar on üllatavalt heas vormis," märkis Viisitamm, kes ka ise on kohtutee läbinud ja lisas, et kindlasti see segab kampaaniat.

Viisitamm ei soostunud ennustama ühise nimekirja valimistulemust, kuid usub, et Keskerakond, Savisaare liit ja Reformierakond on ilmselt 15. oktoobril kolm parima tulemuse tegijat.

Samal teemal

31. august 2017, 00:01
SAVISAARE PROTSESSI UUS ISTUNG: milliseid hüvesid pakkus Alexander Kofkin tollasele linnapeale?
30. august 2017, 09:55
Aadu Must: valimisliidud jäävad poliitmaastikul alati külalisesinejateks
30. august 2017, 00:03
KOHTUPROTSESS JÄTKUB: Edgar Savisaart ja Siret Kotkat kuulati isegi Hispaanias pealt!
29. august 2017, 08:33
RAHASTUS: valimisliidud loodavad suhtlusvõrgustike ja vabatahtlike peale

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee