Krimi

Mis sa siin teed? | Varas küsis majas ööbinud esinaiselt väljapääsu (5)

Toimetas Denes Kattago, 29. august 2017, 09:47
VARGUSE LAVASTUSFoto: ALAR TRUU
Saaremaa invaühingu juhatuse esimehe Liia Põldemaa sõnul käib praegu remont ning protsessi kiirendamise eesmärgil oli ta ise nädalavahetusel vhoones tööl ja jäi sinna ka ööbima.

Pimeduses majas äraeksinud sissemurdja küsis, mismoodi ta majast välja saab ning Liia Põldemaa lasi varga eesuksest välja ning sai siis tulesid põlema pannes aru, mis oli toimunud, kirjutab Saarte Hääl.

Samal teemal

”Ma olin teisel korrusel ja järsku paistab mulle une pealt taskulambi valgus näkku ja keegi küsib: ”Mis sa siin teed?” Ma ei saanud aru, mis toimub – on see mingi varjatud kaamera või niisama nali?” rääkis tunnistajaks sattunud naine. ”Küsisin siis vastu, et kes sina oled ja mismoodi sa sisse said, mille peale ta ausalt vastaski, et aknast tuli.”

”Sissemurdja oli joomane ka ja ma ei julgenud sellisega küll ühte majja jääda. Lasin ta uksest välja ja panin siis allkorrusel tule põlema ning nägin, et aken oli vaibal puruks, kassa lahti murtud ja kolm mobiiltelefoni kadunud,” rääkis Põldemaa.

Naise sõnul oli varas esialgu tahtnud sisse murda teisest aknast, kuid see plaan tal läbi ei läinud. ”Seal ees olid väikesed mudelautod ka, mis ta oli suuremas osas kõik kõrvale tõstnud, aga ühe oli omale tasku pistnud ka,” märkis invakeskuse juhataja.

Kohalekutsutud politsei fikseeris olukorra ja kaasas varga otsingutesse ka jälituskoera. Kokkuvõttes saadi sissemurdja paari tunni jooksul kätte, suurim tekitatud kahju on lõhutud aken.

5 KOMMENTAARI

h
Hiiu Meez 27. september 2017, 07:30
saarlased on jändid
S
!!! 29. august 2017, 20:17
See "esinaine" on kuidagi eksitav termin. Jumala eest, mina esimesel hetkel arvasin, et ta sattus haaremise. Kus on seda juhtiv auväärne esinaine. Seejärel veel kolm. Ning lõpuks liignaised ehk orjatarid..
Loe kõiki (5)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee