4
fotot
Tulekahju Houstoni kesklinnas (AFP / Scanpix)

Houstoni linn Texase osariigis on praegu orkaan Harvey meelevallas. Ehkki vägev torm on pisut tagasi tõmbunud, sajab piirkonnas endiselt paduvihma ning seni teadmata põhjusel toimus ühes büroohoones suur plahvatus.

Kohalik uudistekanal ABC13 vahendab Houstoni üleujutatud tänavate õudust: meeletud üleujutused, vööni vees kahlavad inimesed ja päästepaadid, kuhu kõik abivajajad peale ei mahu. „Me tuleme teile esimesel võimalusel järele!“ hõikab vabatahtlikuna päästetöid tegev ajakirjanik oma kummipaadist väikeste lastega perele, kes majauksel vee käest pääsu ootavad.

Päästjad paatidega (AFP / Scanpix)

Elanikel palutakse päästjatele märguandeks riputada kodu juures nähtavale kohale rätik või sall. Mõned haiglad ja polikliinikud on suletud, kohalikku toidupanka ei pääse töötajad ligi. Kõigil paadiomanikel palutakse võimaluse korral appi tulla.

Texase rahvuskaartlased päästavad üleujutuste kätte jäänud kohalikke (Reuters / Scanpix)

Nagu sellest veel vähe poleks, toimus seni veel teadmata põhjusel ühes Houstoni kesklinna hoones plahvatus. Hoones asuvad vähekindlustatud isikutele juriidilist abi osutava firma kontoriruumid. Hoone süttis pärast plahvatust põlema.

Tulekahju Houstoni kesklinnas (AFP / Scanpix)

Jaga artiklit

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis