Eesti uudised

Reformierakond: Tallinna prügimajanduse lepingud haisevad endiselt (3)

Toimetas Denes Kattago, 28. august 2017, 09:46
Foto: KALEV LILLEORG
Kriminaaluurimisega seotud keskerakondlase ja endiselt Tallinna abilinnapea nimetust kandva Arvo Sarapuuga seotud prügifirmaga BWM tuleb lepingud lõpetada, mitte neile lisaraha anda, leiab Tallinna linnavolikogu Reformierakonna fraktsiooni aseesimees Õnne Pillak.

"Täna tõstetakse Tallinnas, Nõmmel ja Lasnamäel taas hinda. Huvitav, kas selleks, et maksta lisaks mittetoimivale prügiveole kinni õigusabikulusid vaidluses Eesti riigiga? Või neid sadu plakateid mida linnas näeme," küsis Pillak.

Pillaku sõnul peab linn korraldama hanke, kus kõik soovijad saavad osaleda ja oma teenust pakkuda. 

"Linna prügimajandus peab olema inimestele taskukohane ja hind läbipaistev, mitte Taavi Aas - Arvo Sarapuu vahelise kokkuleppena sündinud. Tallinnas toimuv on hea näide, mis juhtub, kui toimival turul võetakse teenused omavalitsuse hallata - lõpuks maksab linnakodanik rohkem ja saab vastu halvema teenuse," märkis Pillak.

"Valimisteni on alla 50 päeva, sügisene hääletus tuleb Tallinna inimeste umbusaldushääletus kogu keskerakondlikule asjaajamisele. Muutust on vaja ja muutus ka tuleb," toonitas Pillak.

Samal teemal

20. jaanuar 2018, 08:34
Tallinna linn käib prügifirmaga kohut
11. juuni 2017, 15:22
Vakra: linnavalitsus juba teeb, mis ma ütlen
5. juuni 2017, 08:22
Prügi "demineerimine" võib Klandorfile tuua politseimenetluse
2. juuni 2017, 17:05
HIIGELUMMIKUD JA SADADE INIMESTE ASJATU AJAKULU: mupo kutsus Prügi-Uberi kottide pärast kohale demineerijad

3 KOMMENTAARI

p
PPV 28. august 2017, 17:02
Meie jäätmeseadus haiseb oma tühisõidu arvetega.
Kui ikka omavalitsused määrivad sulle kaela lepingud prügifirmadega , mille tulemusena pead hakkama maksma tühisõidu arveid on midagi mäda.
i
irw 28. august 2017, 11:51
üldse ei haise , aga hoiavad hästi kinni refi kilekotte muult eemaletõrjutud prügimafialt .... seep see räige refi kisa põhjus. prgivedu ei pea olema odav ega tasuta vaid prügifirmadel tuleb hakata seda ostma inimeste käest. nii, et maa jutt hoopis tae´va asemel.
Loe kõiki (3)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee