Ärge virisege, vaid tehke midagi! 28. august 2017 00:17
Oleme imeväike rahvas, kes on pidevalt olnud maailma tõmbetuultes ja siiski ikka elus. Eessti riik on IME! Kas tõesti on nüüd see kord, kui me rahvana hääbume? Oleme üle elanud Lauristinid, Anveltid, Kingissepad, Kreuksid, Tombid, Pöögelmannid, Merid, Ruusid, Varesed ja muud punased. Oleme üle elanud venelased. Kui lubame sel korral omale valimistel punase ideoloogia pähe määrida, siis tähendab see rahvusriigile kindlat hävingut. Sotsid ei aja eesti rahva asja. Kõik, kes hääletavad roosade või punaste poolt, võtavad omale vastutuse migrantide ja terrori eest tulevikus! Üle 30 aasta on nüüd jälle see kord, mil iga eestlane peab näitama, mida ta arvab sotsialismist ja lauristinidest!
Zimarjevi ja Epsnebergi unustasid "suht kogemata" lihtsalt ära? sest et rohkem mingit valikut ju polegi ja isegi need on samast mulgust kõik kinni makstud - 6 punapartei peale kokku 350-700 miljonit krooni sinu enda raha!
riik on ime. Paha see, et paljaks varastatud ja see ime käib edasi. Aususest ja aususest Marju on kaugel. Tema on maitsnud head elu pisikesest peale okupantide pooldajatest vanematega, kes olid sügavalt kommunistid. Eesti rahvas ei osanud undki näha nendest privileegidest mis Lauristini perekonnale igapäevaselt saada oli.
see üleksiidetud "kõrgharitud ajakirjanduskoolkonna looja marju" ise ei oska korralikult inglise keeltki hääldada ja vaidlejat ja debateerijat temast ei ole. null karismat. null ideed. vanaduspensionär kes ei vabasta kohta noorematele. vaata. veendu. https://youtube.com/watch?v=QBBwhJx11Bc&t=210
See inimene on varjatud kommunist, kes on koolitanud tuhandeid kommunistlike ajakirjanike ja see on asja juures kõige hullem. Temasugused ongi kaaperdanud eesti riigi.
Asi pole ideoloogias , peaaegu 27. august 2017 22:23
kunagi . Asi on ikka inimestes. Ma pole selle proua suust viimase 20 aasta jooksul peale tühja sõnamulina ja mõttetuste midagi asjalikku kuulnud. Aga meie peavoolumeedia on ta pildile toonud , pugejate hordid ülikoolist on talle oreooli joonistanud , et selle paistel ka endale mingu arvestatav indulgentsikene osta, Ja nii see valelik ja korruptiivne riigikene meil siis areneb.
Meie ajakirjandus ei kirjuta, meie Balti riigid hkkavad ostma gaasi ja põlevkivi USAst? Miks vaikitakse, et see läheb poolteist korda kallimaks kui on Venemaalt saadav? Või nad ei tea äkki?
Maailma nuhtlus -sotsiaaldemokraatia! Ainult ajudeta inime saa sotside poolt hääletada! Vaadake millist ( õnne ja rõõmu) sotsid eelmisel sajandil meile tõid!
vaat nüüd on häid mõtteid hädasti vaja. Tartu seega on mõtlev linn,no eks paistab,mollise kisaga "nõrgemaid"püütakse alla suruda. Piinlik oli vaadata nädalalõpu seitsmeseid,kus vassiljev karjus Madisoni peale... Jälle üks näide suurest,kelle konnasilma tallatakse.
tundub, et enamus kommentaaride autor on üks inimene. Millest küll see viha, tehke järele, õppige, tegutsege ja ärge virisege siin lõpmatult, ära hakkab tüütama
ja taas muudkui - eelmodereeritakse ja eelmodereeritakse ja eelmodereeritakse. Ju siis ei mõista moderaator korrektset eesti keelt ega oska kirjutatut mõttega lugeda. Sest muudkui eelmodereerib. Ja nii need kommentaarid ei ilmugi, kuigi ei sisalda ebatsensuursust.
Hiljuti oli kuskil üks hea kommentaar: Tartus kandideerib Lauristin, Tallinnas Anvelt, kas Kuressaares ujub esile mingi Kingissepp? Tundub, et Kominterni rasvunud kasvandikud tahavad jälle võimule trügida!
Eile näitas kuidas saklased Merkeli katestasid ja sõimama , vilistama hakkasid. Oli mamma lausa kaame näost, et kuidas tema armsaid pagulasi ei sallita .
Mulle tuli meelde salmike, mis kirjutati 1940 a "valimistel" "valimisssedelile". "Neeme Ruus, Neeme Ruus, varsti ripud võllapuus" Kahjuks oli Neeme Ruus üks väheseid juunikommuniste, keda tabas õiglane saatus. :((( Aga seekord on eestlastel valimistel vähemalt reaalne võimalus näidata kas nad tahavad veel üht portsu Lauristine ja Anvelte.
On looduskaitse, loomakaitse, pagulaste ja põgenike kaitse ... . Aga kes kaitseb end metsikus kapitalismis haigeks töötanud inimesi? Selleks ettenähtud organisatsioonide juhatuste suu on rahaga kinni topitud, samuti sotsiaalministri, õiguskantsleri ja presidendi suu. Proua Lauristin on Brüsseli rahamolli juures vait kui emis rukkis, samal ajal kui santidel aadrit lastakse. Tarand peidab oma koduigatsust õllekeldrivaikuses .... .
Et siis ootame taas riigipööret... Aga KELLE repressioonide alla meid taas surutakse? luristin istub brüsselis.... Aga kas siis euruliidu või ikka onu sam´i mõõk hakkab Eestimaad valitsema?
Riigipöörde juba tegi ehk oli üks iseseisvuse taastajatest! Õppige lähiajalugu, kui kaugemaga hakkama ei saa. Ps: lapsed ei vastuta vanemate tegude eest.
see ei ole enam naljakaski mitte... Tagumine aeg lõpetada sisuliselt majavalitsuste politiseerimine! Kohalike omavalitsuste valimisi ei ole vaja - vaja on, et neis asuks TÖÖLE oma eriala haritud ja selle valdkonna kogenud spetsialistid! Mitte ei kuluks suured summad poliitbroilerite ja politrukkide heaks äraolemiseks! See on meeletu raiskamine, mis praegu sellise politiseerituse tõttu lokkab ja soodustab ka korruptsiooni. Isegi nõuka-ajal ei olnud selles valdkonnas sellisel hulgal nii kõrgelt tasustatud politrukke. Halduskogud võivad olla poliitilised, kuid et nad reaalset tööd ei tee, siis ei peaks seal ka palka maksma - ainult nii saab omavalitsustesse tegutsema spetsialistid, kes suudavad midagi reaalselt ka ära teha, samas raiskamata ühist raha.
Ega vist ei plaanigi, Tänaseks on selgunud, et meie hulgas on ikka väga palju kapikommuniste. Mõned on nina juba välja pistnud...Virutagem nad kappi tagasi enne kui hilja!
KOMMENTAARID (79)