(Teet Malsroos)

Õhtulehe juhtkirjas kirjutati justkui IRL ja Raivo Aeg olevat pannud selle aktsiooni käigus laste elu ohtu. Aktsiooni käigus oli kõnniteel 2/3 osal kõndimine piiratud lindiga umbes 10 minuti jooksul. Samal ajal oli võimalik kõigil möödujatel vabalt liikuda lindist mööda linnavalitsuse ukse eest. Mitte kellegi elu ohtu ei seatud.

Jõulise aktsiooni korraldasime selleks, et tõmmata tähelepanu asjaolule, et raiskamine ja käsi-peseb-kätt süsteem linnavalitsuses ei ole kaugeltki lõppenud. Sellest annab tunnustust fakt, et linnale kuuluvad 9 äriühingu ja 11 sihtasutuse nõukogud on mehitatud 79% ulatuses keskerakondlastega. Täpsemalt 105 nõukogu liikmest on 83 keskerakondlast.

Meenutame, et Erakondade Rahastamise Järelevalve komisjon on äsja algatanud juurdluse uurimaks Põhja- ja kesklinnaosa vanemate eakate kinoklubi rahastamist linnaelanike arvelt.

Korruptiivsus on kohtus tõendatud fakt, osad kohtuasjad on pooleli. Seega on esimene ülesanne kogu Eesti elatustaseme tõstmiseks korruptsioonile Tallinnas piir panna.

Jaga artiklit

16 kommentaari

K
köhh  /   12:20, 28. aug 2017
niikaua, kui erakonnas on harituid, töökaid ja korruptsioonivabu inimesi, kes on võimelised osalema riigi juhtimises mistahes tasandil, on IRL`i kadumine ainult konkurentide helelilla unistus. Viimasel ajal on näha, et EKRE`l raha valimistel jalaga segada. Niiet, selmet muretseda IRL i tervise pärast võiks uurida kes mõnda protestiparteid rahastab ja mida ilusat peab see, võimule saades, oma rahastaja heaks tegema. Ja nagu ikka-kelle arvelt!!!?
I
irl  /   21:19, 27. aug 2017
on ikka poliitlaip või eksin:)???

Päevatoimetaja

Denes Kattago
Telefon 51993733
denes.kattago@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis