Krimi

Uudis täiendatud!

Narvas leiti vägivalla tundemärkidega naise surnukeha (15)

Marvel Riik, Arvo Uustalu, 27. august 2017 13:24
Foto: MARIANNE LOORENTS
Eile hommikul kella 6 paiku avastati Narva kortermaja kõrvalt vägivalla tundemärkidega naise surnukeha.

Politsei sõnul oli tegu oli 37aastase naisterahvaga. Mis täpsemalt naisterahvaga juhtus, selgub kriminaalmenetluse käigus.

Politseist öeldi Õhtulehele, et esmasele teatele ei ole veel midagi lisada. Ühiselamu vastas elava naise sõnul käis politsei pühapäeva hommikul kohalikke küsitlemas.

Ühiselamu kuulub sihtasutusele Narva Linnaelamu. Selle juhatajat ei õnnestunud Õhtulehel eile tabada, kuid ümbruskaudsete kortermajade elanike sõnul on tegu ühiselamuga, kus on traagilisi sündmusi ka varem toimunud. „Majas elab palju inimesi, kes on elu hammasrataste vahele jäänud. Eks see ikka natukene kõhedust tekitav maja ikka on,“ tõdeb kõrvalmajas elav naine.

Sama kinnitab ka Energia tänava ühiselamus ruume rentiva mittetulundusühingu juht. „Siin on küll all alati turvatöötaja, aga kaklusi ja joominguid kahjuks tuleb ette,“ nendib ta.

Möödunud aasta augustis käis Õhtuleht Energia tänava majas, kui neljandal korrusel elav ja üksi kodus olnud väike poiss pani tikkudega mängides korteri põlema ning seadis sellega ohtu nii enda kui oma venna elu.

Väikesel Energia tänaval on tapmisi olnud paraku ka varem. 2009. aasta veebruaris leiti ühes sealsetest kortermajadest 34aastase mehe noahaavadega surnukeha ning sama aasta  novembrihommikul leiti ühe Energia tänaval asuva maja juurest vägivallatunnustega mehe surnukeha.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee