Tere, kool | Sisuturundus

TERE, KOOL! | Tule koolialguse puhul einestama ja laps saab tasuta jäätist!  

Kathmandu hill, 31. august 2017, 16:26
 
Restoran Kathmandu hill tervitab kõiki kooliminejaid sellega, et 1.-3. septembrini pakutakse magustoiduks tasuta pulgajäätis! Lapsevanematel ei tasu aga muretseda, et põnn, kes pole koolilapse staatusesse veel jõudnud, jääks jäätisest ilma. Magusat saavad ka lasteaialapsed!

Kathmandu hill on tallinlasi rõõmustanud juba 14 aastat. Hiljuti koliti mõni maja kesklinna poole ja asutakse nüüd suuremates ruumides Pärnu mnt 30.

Kõik toidud valmivad südamest ja lähevad südamesse! Põnevaid toite valmistavad Nepaali päritolu professionaalsed kokad – ning kõik valmib siin ja kohe, iga kliendi jaoks eraldi. Restoran hoidub kuntslike maitsetugevdajate kasutamisest ning näiteks India karriroogade valmistamisel kasutatakse isevalmistatud karripastat. Kuna toidud on parajalt suured, siis saab kõhu täis igaüks. 

Aga mida siis koolialguse lõuna- või õhtusöögil nautida? Laste absoluutseks lemmikuks on kananuudlid, juustunaan, mangokastmes kana ja krõbe meekana.

Muuhulgas on Kathmandu hillis võimalik korraldada sünnipäevi ja erinevaid koosviibimisi.  Restorani ülemine saal mahutab erinevate lauaasetustega kuni 40 inimest ja privaatne keldrikorruse saal kuni 30 inimest.

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee