Pärnumaal Tori vallas toimunud õnnetus (Kaspar Pokk/Kanal2)

Eile hukkus liiklusõnnetustes kaks inimest ning seitse inimest said viga. Raskeim õnnetus toimus Pärnumaal, kus auto ja reisirongi kokkupõrkes hukkus kaks Soome kodanikku.

Eile kell 20.14 toimus liiklusõnnetus Pärnumaal Tori vallas Are-Suigu maantee 14. kilomeetril, kus raudteeülesõidukohas sõitis 23-aastane naine sõiduautoga Peugeot 207 ette reisirongile Stadler Flirt, mida juhtis 48-aastane mees. Peugeot juht ja sõidukis kaasreisijana viibinud 26-aastane naine hukkusid sündmuskohal.

24. augustil kella 11.25 ajal toimus liiklusõnnetus Tallinnas Valdeku tn 114 juures, kus 18-aastane mees tagurdas kaubikuga Mercedes-Benz Sprinter otsa 82-aastasele naisele. Jalakäija toimetati Põhja-Eesti regionaalhaiglasse. Liiklusõnnetuse täpsemad asjaolud on selgitamisel.

Kell 13.23 toimus liiklusõnnetus Tartumaal Võnnu vallas Kõnnu-Ahunapalu tee 6. kilomeetril, kus alkoholijoobes 50-aastane mees sõitis sõiduautoga Nissan Almera järsus paremkurvis vasakule teelt välja kraavi ja rullus katusele. Juht ja sõidukis kaasreisijana viibinud 60-aastasne mees toimetati Tartu ülikooli kliinikumi kontrolli.

Kell 13.33 toimus liiklusõnnetus Ida-Virumaal Sillamäe linnas Kesk ja Pavlovi tänavate ristmikul, kus alkoholijoobes 44-aastane mees sõitis sõiduautoga Mercedes-Benz C220 otsa reguleerimata ülekäigurajal teed ületanud jalakäijale, 81-aastasele naisele. Jalakäija toimetati Ida-Viru keskhaiglasse.

Kell 15.44 toimus liiklusõnnetus Tallinnas Jaama tänav 2 juures, kus 24-aastane mees tagurdas sõiduautoga Honda Civic parkimisalal otsa jalakäijale, 86-aastasele naisele. Jalakäija toimetati Põhja-Eesti regionaalhaiglasse. Täpsemad liiklusõnnetuse asjaolud on selgitamisel.

Kell 16.55 teatati liiklusõnnetusest Tallinnas J. Kunderi ja C.R. Jakobsoni tänavate ristmikul, kus liiklusmärgi 221 (anna teed) nõudeid eiranud 26-aastane mees sõitis sõiduautoga Škoda Fabia otsa peateel liikunud sõiduautole BMW 330D, mida juhtis 32-aastane mees. BMW-s kaasreisijana viibinud 26-aastane naine toimetati Ida-Tallinna keskhaiglasse.

Ärandatud ja leitud sõidukite kohta teateid ei laekunud.

Jaga artiklit

55 kommentaari

E
enesetapp ehk  /   19:47, 26. aug 2017
Juhtum näib pigem enesetapuna. Nad peatusid enne ülesõitu ja sõitsid vaikselt ja täpselt rongi ette. Tegu polnud mingi hooletu kihutamisega.
M
Müstika  /   21:09, 25. aug 2017
No annab ikka olla nii pime ja kurt, et ei näe oranzi rongi ja ei kuule tema sireeni.Millega küll need naised autojuhtimise asemel tegelesid?Kindlasti olid telefonis Facebookis, sest soomlased, eriti naised lapavad sõidu ajal telefonis, nähtud ja kogetud kogemus Soomest.Loen siin neid kommentaare ja imestan kuidas ikka on nii palju selliseid kommenteerijaid, kes sellest juhtunud ei jaga ei ööd ega mütsi, täielik müstika, tundub et on vist teiselt planeedilt,sest nii jaburalt kommenteerida ei ole lihtsalt võimalik.

Päevatoimetaja

Marvel Riik
Telefon 51993733
marvel.riik@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis