Eesti uudised

Põlvamaal viis tulvavesi minema kümme meetrit maanteed (4)

LISA KOMMENTAAR

Kodanik 25. august 2017 11:10
See pole mingi maantee, vaid saviauk , mis tolmune, libe ja ohtlik, puudub nõuetekohane tee aluskate, puuduvad vee hulgale ettenähtud tiheduse ja läbimõõduga ettenähtud tulvaveetorud, ja puudub selles piirkonnas tee laiusele ja teeoludele vastav märgistus, puudub tee ohutuseks vajalik asfaltkate, miks seda sinna paigaldatud pole, on arusaamatu, tuleb valida uued ametnikud, kes suudavad kommunikatsioonide korrashoiuga toime tulla ja kes on pädevad kohalikku olustikku uuendama, mitte ainult tooli kulutama soojas kohas ja teenimatult maksumaksja (aktsiisimaksja) raha kulutama, kusjuures maksumaksjal on õigus korralikule asfalteeritud ja hooldatud teedele, mis ei tolma ega tekita elanikele tolmu tõttu terviseprobleeme ega astmat.
kiisu 25. august 2017 05:14
seal on tehtud nii, et kümme korda mõõdetud, aga ei olnud peas mõistust, et truupe 2 panna mis on loogiline kui teiseltpoolt teed on vee tulva võimalus.
Jha 25. august 2017 09:21
Ega vesi vastumäge ära ei voola ja kõik see viitab hooajalistele jõgedele mis võivad aastaid kuivad olla
küsimus 25. august 2017 04:12
kas need on Laari ajal ehitatud taliteed :)? siis oli ju mingi kampaania oma lollustest pääsemiseks teha uus , rahvas on juba unustanud ?