Eesti uudised

Kaljulaidi endine klassivend: "Oli väga tore ja ilus õhtupoolik."

VAATA FOTOT | Kersti Kaljulaid pani vanade klassikaaslastega presidendilossis pidu (530)

Geidi Raud, 25. august 2017 00:01
KLASSIKOKKUTULEK KADRIORUS: Tänavusel kokkutulekul tervitas Kersti Kaljulaid endiseid klassiõdesid- ja vendi esimest korda Eesti vabariigi presidendina. Foto: Alar Truu

Viis päeva pärast seda, kui algasid kodumaise menukomöödia „Klassikokkutulek“ teise osa võtted, kogunesid president Kersti Kaljulaidi keskkoolikaaslased Kadriorgu pidu pidama. Kantselei raiub, et tegemist on osalejate raha eest korraldatud eraüritusega, kuid kas sel juhul ei pidanuks Kaljulaid kokkutulekut korraldama oma Nõmme koduaias? 

25. juunil täitus täpselt 30 aastat sellest, kui Kersti Kaljulaid ja tema 31 klassikaaslast said Tallinna 44. keskkooli (praegune Mustamäe gümnaasium – G. R.) lõpuaktusel näppu lõputunnistuse. Kaljulaidi klassivennad kinnitavad, et nende klass on olnud siiani kokkuhoidev ja koos käiakse igal aastal. Kaljulaidi klassikaaslaste seas on palju edukaid inimesi ning kindlasti oli ka Kersti Kaljulaid juba Euroopa Kontrollikoja liikmena klassikaaslaste seas au sees. Tänavusel kokkutulekul said osalejad uhkustada aga tõsiasjaga, et nad hõõrusid 30 aastat tagasi koolipinki koos tulevase presidendiga. Kersti Kaljulaid kasutas oma presidendihüvesid kohe ka ära, otsustades tänavust klassikokkutulekut võõrustada Kadrioru lossi territooriumil. 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

22.08.2017
GALERII | Saksamaa president kohtus Eesti peaministriga
22.08.2017
FOTOD | President ja välisminister kohtusid Egiptuse välisministriga
22.08.2017
Imeline! Üks pilk räägib rohkem kui tuhat sõna
21.08.2017
FOTOD | Vabariigi President ja Põhja prefekt tervitasid uusi Eesti kodanikke

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee