Tere, kool | Sisuturundus

TERE, KOOL! | Sõbralik kohvik, kus veeta sõprade või lastega mõnus päev! 

Kohvik Sõbrad, 1. september 2017, 09:50
Keset Kalamaja kirevat elu asuv sõbraliku nimega Kohvik Sõbrad valmistub kooliaasta alguseks toreda üllatusega. Nimelt kingivad Sõbrad koolijütsidele septembris pearoa kõrvale kohviku omavalmistatud käsitööjäätist.

Hotell Economy esimesel korrusel pesitsev rõõmsa ning koduse olekuga söögikoht ootab külla kõiki kahe- ning ka neljajalgseid, kellele oluline hea kõhutäis ausa hinna eest ning suurimaks aardeks koosveedetud aeg parimate kamraadidega. Kohviku menüüst leiab toekamaks eineks või lihtsalt vahepalaks nii omal moel klassikuid kui ka toite väikeste "Sõprade" krutskitega. Ka taimetoiduaustajad ei pea kohvikust mööda kõndima. Kui menüüst sobivat rooga ei leia, siis kokad on valmis meisterdama isegi pearoogi ilma lihata. 

Lastele on oma menüü, mida toidu ootamise ajal saab ajaviiteks värvida. Pärast maitsvat kõhutäit võib ühes sõpradega kohalolevaid lauamänge mängida või raamatuid sirvida. Päris pisikestele on ka mõnus väike mängunurk.

Igal pühapäeval on kohvikus traditsiooniliselt pannkoogipühapäev, kus pakutakse nii soolaseid kui suussulavaid ja hõrke magusaid pannkooke. Kuna pühapäev on traditsiooniliselt pere- ja pannkoogipäev, siis tasub samuti sammud Kalamajja seada!

Septembris saab kohvikus mõnusaid toite mekkides ka näitust külastada. Hetkel on kohviku seinu kaunistamas noore andeka kunstniku Maria Evestuse teosed – tema loomingut iseloomustab soe illustratiivsus, mis oma dekoratiivsuses koos tuttavate ja tihti lausa kitšlikult armsate elementidega kutsub pahaaimamatu vaataja oma mängumaailma.

Tule ja tähista kooliaasta algust Sõpradega!

TOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee