Eesti uudised

Kuulus otepäälane Jaanus Raidal kandideerib Keskerakonna nimekirjas (9)

Toimetas Denes Kattago, 24. august 2017, 07:35
 Stanislav Moškov
Kohalike omavalitsuste valimistel on Keskerakonna esinumber ja vallavanemakandidaat ühineval Otepääl endine vallavanem ning volikogu juht Jaanus Raidal.

Raidal sõnas, et võttis ettepaneku Keskerakonna nimekirjas kandideerimiseks vastu seetõttu, et erakonnal on tugev valimisprogramm ning valitsuses on peaministrierakonnana seistud mitme olulise põhimõtte eest.

Samal teemal

„Näiteks kohalike omavalitsuste tulubaasi tõstmine on minu hinnangul oluline, sest just kohalikud  inimesed teavad, kuidas oma kodukohta ja elu muuta paremaks. Keskerakond on seda põhimõtet toetanud ja astunud selleks ka vajalikke samme,“ tõi Raidal välja.

Ta ütles, et hoida tuleb normaalseid majandussuhteid kõigi Eesti naabritega ning siingi näeb ta sellest arusaamist Keskerakonnalt.

“Arvestades Otepää kui turismipiirkonna tähtsust Vene turistide hulgas, tuleb olla tasakaalukas, mitte lahmiv ega hirmutaktikaid kasutav, nagu seda valimispunktide noppimiseks meil tihtipeale tehakse,“ rääkis vallavanemakandidaat. Ta lisas, et ka erakonnas toimunud põlvkonnavahetus on positiivne.

Kuigi Keskerakonna Otepää tegevuskava on veel valmimisel, sõnas esinumber, et olulisel kohal programmis on näiteks valla abi eakatele. „Kohalikul tasandil on meie soov pakkuda transpordiabi neile, kes seda vajavad nii-öelda sotsiaaltakso näol. Hajaasustusega piirkonnas on arstile või vallavalitsusse jõudmine paljudele keerukas ning siin peab vald appi tulema,“ ütles Raidal.

Otepää, Nõuni, Sangastega ja Palupera ning Puka piirkondadega suurvalla jaoks on aga esmalt vaja leida  ühtsus ja töörütm, et tagada valla funktsioneerimine. „Kindlasti näeme ka uute jõujoonte teket, mis usutavasti Otepää kohaliku poliitika natuke progressiivsemaks muudavad,“ leidis Raidal.

9 KOMMENTAARI

e
elektritsaabtasutablogspotcom 24. august 2017, 13:43
Keskerakond on praegu parim just tasuta transpordi eest. Kuid nad tegid suure vea mitte andes loa tuulepargi ehitamiseks. Tuulepargid annavad elektrit ilma tasuta. Tasuta transport peab olema tuuleparkide arvelt aga mitte maksude arvelt.
m
mitte lihtsalt kuulus otepäälane 24. august 2017, 13:27
vaid kurikuulus otepäälane
Loe kõiki (9)

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee