ASTUB LENNUKIST KENTUCKY PINNALE: Ministriproua kirjeldas üksikasjalikult, mis tal sellel fotol seljas – ainult superkallid disainiasjad.Foto: Instagram
Tõnis Erilaid 23. august 2017 18:20
Ühendriikide rahandusministri Steven Mnuchini filminäitlejast abikaasa äratas oma hoopleva Instagrami postitusega raevu sotsiaalmeedias ja kui möll jõudis juba New York Timesi veergudele ja CNNi, ruttas avalikult vabandama. Seda enam, et ajakirjandus keeras kogu juhtumi poliitiliseks: mida on ühelt Trumpi ministrilt ja tema naiselt paremat oodata!

Instagrami foto juurde kirjutas multimiljonärist ministriga äsja abiellunud 36aastane Louise Linton: „Suurepärane päevaretk Kentucky osariiki.

Kenad inimesed, kaunis maastik“ ja lisas osutuse oma rõivastele – Roland Mouret' püksid, Tom Fordi päikeseprillid, Hermese sall, Valentino kõrge kontsaga kingad.

Ta abikaasa oli lennanud värvilt üsna presidendilennukit meenutava, kuid väiksema lennukiga Fort Knoxi üle vaatama seal hoitavat Ühendriikide kullavaru, mille oletatav väärtus on 186 miljardit dollarit.

Teda saatsid USA Senati enamuse liider Mitch McConnell, osariigi kuberner Matt Bevin ja vabariiklasest rahvaesindaja Brett Guthrie. 

ASTUB LENNUKIST KENTUCKY PINNALE: Ministriproua kirjeldas üksikasjalikult, mis tal sellel fotol seljas – ainult superkallid disainiasjad. Foto: Instagram

Abikaasa oli ta sõidule kaasa võtnud ja väitis hiljem, et naine maksis oma sõidu ise kinni.

See kinnitus jäi muidugi hiljaks, sest sotsiaalmeedia kobrutas vihast – Kentucky on üks Ühendriikide vaesemaid osariike ja nüüd tuleb mingi ministriproua sinna oma kallite rõivastega hooplema, selle asemel et inimesi aidata. Esimesena reageeris kolme lapse ema Jenni Miller: „Vaat kui tore, et me peame maksma kinni teie päevase lõbusõidu!“

Siin tegi Šotimaal rikkas peres sündinud ja Edinburghi lähedal uhkes lossis elanud Louise Linton suurejoonelise valearvestuse, vastates Millerile: „Kas te tõesti arvate, et Ühendriikide valitsus maksab meie pulmareisi või muude isiklike reiside eest? LOL. Me oleme ohverdanud selle riigi hüvanguks. Me maksame kindlasti ka tublisti rohkem makse kui teie.“

Elu on ilus, võtke rahulikult, soovitas Linton.

Seepeale puhkeski torm, mis päädis sellega, et Linton võttis oma Instagrami postitused avalikust voolust välja. CNN otsis Jenni Milleri üles. Too ütles, et Lintoni kommentaarid on äärmiselt solvavad.

„Ta sõitis osariiki, kus iga viies inimene elab allpool vaesuspiiri ja kus paljud lapsed ei tea, kas neile on järgmine kord toitu laual.  Nende abistamise asemel kukkus ta hooplema oma superkallite rõivastega. See on rohkem kui taktitu.“

Ministriproua palus oma postitust avalikult andeks.Vaeste aitamisest ja heategevusest siiski ei sõnagi.

Kommentaarid  (11)

Köster 23. august 2017 23:05
Meenutab kangesti meie endist rahandusministrit ja tema prouat. Ainult meie valijad ja ajakirjanikud ei pane sellist pisikest hooplemist tähele.
Tex 24. august 2017 14:57
Kuidas meie värske abielumehike rõivas marina kaljuranna käekotti kommenteeriski??
Ta ütles kaljuranna sõnutsi, et ta ei ootagi oma ministritelt midagi vähemat!
Milline karismaatiline peaminister meil ikkagi oli, nii riigimehelikud sõnad! Ületamatu!!!
sotsajakirjanduse fänn 23. august 2017 21:11
Sotsialism on teatavasti elav ja arenev õpetus. Vanasti jaotati inimesed varanduse ja klassilise kuuluvuse alusel "sotsiaalselt lähedasteks" ja "sotsiaalselt võõrasteks". Aga tänapäeval võivad ka multimiljonärid kuuluda "sotsiaalselt lähedaste" hulka. Näiteks Leonardo DiCapriole ega George Clooneyle ei heida ükski sotsajakirjanik ette eralennukeid ega uuri firmamärke nende rõivastel. Neil on ainult vaja kliimasoojenemisest rääkida ja aeg-ajalt Donald Trumpi kohta paar krõbedat sõna öelda. Küll on sotsajakirjanikel vaja halastamatult paljastada Donald Trumpi lähikonda kuuluvaid "sotsiaalselt võõraid". Vaat mis firmamärgid tal riietel on! Kuidas ta julgeb elu nautida kui ümberringi on nii palju vaeseid!
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS