Eesti uudised

Tallinnas kogunenud sisserände töörühm lubab kontrollmeetmeid (12)

LISA KOMMENTAAR

kuna hetkel on kvoot täis, 23. august 2017 21:29
siis pingutatakse,et saaks uued numbrid(kvoot)kirja,Brüsselis hea plaaniületamisega kelkida.
Kindel erakond,keda valida.on EKRE ja kvoot 0.
See 23. august 2017 16:33
peaks siilile selge olema et Aafrika mandrilt tulijad tööle ei hakka.
23. august 2017 14:40
vaatan praegu "mesto vstretśit", kus arutletakse terrorismi ja islamiusuliste massmigratsiooni üle Euroopas. Faktid on kangekaelsed ja oluline on et, terroriste koolitavad imaamid, ei koolita ilmalikud kooliõpetajad, sõjaväelased.
parabool 23. august 2017 14:32
Nii nagu narkomaania kui protsess saab kunagi alguse esimesest eksperimenteerivast proovimisest ja hiilivalt ja väikeste sammudega süveneb, samas kui inimene jätkuvalt endale ja ümbruskaudsetele kinnitab et ta võib iga kell loobuda ja kontrollib olukorda ja see olukord allub tema soovidele ja tahtele..
siis ka siin puhul lõpptulemus on päevselge.
Ei ole keegi eestlane teistest inimestest erilisem vaid seetõttu et eestlased olevat leiutanud Skype,
et temaga juhtuma hakkav lugu oleks teistest varem samale teele sattunute ja käinute kogemustest teistsugusem.
On äärmine ülbus ja enesekesksus mõelda ennast teistest paremaks, erilisemalt targaks ja väljavalituks, et minuga seda ei juhtu vaatamata sellele et ma teen pea kõik sama moodi nagu need teised kellega see juhtus.
Milline on narkomaani elu hiljem, kes alguses vaid hiilivalt tasahilju suurendas tarbitavat doosi?
sõbrad (loe: teised riigid jm) 23. august 2017 14:59
(Sitаd) ise nõela otsas istuvad uimased "sõbrad" ainult nõuavad uut pidu ja kiidavad kõrvalt takka kui lahe kuju mölluvend narkomaan on kui see pidusid peab ja igasugu kirevat kontingenti koju sisse laseb, hiljem probleemide tekkides on "sõbrad" kõrvalt kadunud ja variserlikku tunnustuse asemel hoopis teevad valju propagandat, et narkomaan on lоll ja nõme impotеnt ja ei taha enda elamist pidude panemiseks anda.
mitte ei saa aru,kes sulle need miinused on ladunud? 14:32 23. august 2017 21:35
Lugesin sinu kommist sõnumi,et tark õpib teiste vigadest,kuid tõeline üllatus on need miinused?
Kas see tähendab,et enamus on ikka l*llid ja ihkavad rekkasid ja pussnuge?
nii nagu poliitik kinnitab sulle et ta midagi kontrollib nii ka narkomaan ütleb et ta on oma sõltuvusest üle 24. august 2017 13:46
14:32 ja 14:59 23. aug 2017 on mõlemad sama isiku kirjutatud.
Lugejad ei saa aru mis asi on parabool ehk mõistujutt, kus millestki rääkides analoogiale apelleerides tuleb osa mõisteid asendada sellega millele vihjatakse aga mida otseselt ei mainita. Esimese kirjutise miinustamine (teisel ju plussid vaid) rajaneb ilmselt banaalsel väljaütlemisel mõttega, et "ei ole eestlane mitte mingil juhul ega viisil eriliselt väljavalitum matkaja-õnneseen et karikas temast valitud matkarajal mööda läheks".
Lugeja / kuulja emotsioneerib nähes kirjas mõtet "on ülbe arvata et eestlane oleks teistest erilisem ja parem rahvas" ja panebki enda etnotsentrismis miinuse.
Lugeja kes miinuse paneb ei saa enda piiratud väljendusrikkuses aru, et see öeldu ühtib tema arusaamadega, aga vaatamata sellele kisub tema seda metsalise-enamlase kombel maha.
Selline tormakus on hariduse ja mõtlemise piiratuse viga ja sellise rahvakilluga kaugele ei sõua. Ja ka selline väljaütlemine ei too heakskiisumõminaid, vaid pigem altkulmu põrnitsemist ja kurje pilke.
Aga demagoogiliseks minnes võib ju alati nende teemade kohta öelda:
Need ametnikud-poliitikud kes lubavad mingeid rahvastikuüleseid kontrollmehhanisme jms, nad reaalses elus isiklikus üksikisiku mikrotasandi plaanis ei suuda sedagi tagada enda intelligentsi ja oskustega, et nende abikaasa/elukaaslane neile sеksuaalselt truu oleks.
Seega mittetäiuslikud inimesesd juurutavad uut süsteemi millesse lubavad juurutada failover safeguard alamsüsteeme..
The subsystems you create might be there, but they would never be up their task for their design is flawed from ground up.
Õelus 24. august 2017 06:45
Aru olen saanud, et enam pole võimalik otseselt kirjutada. Saadetakse modereerimisele.
Aga sinu viimase lause kohta niipalju, et mõtlema ei peaks mitte narkarile, kes on valmis doosi saamiseks inimese elu lõpetama, varastama jne, vaid ohvrile. Ehk siis nii, et kui saab meil palju neid uusinimesi, kes istuva rõõmsalt sotsabi peale, jääb seda teiste jàoks üha vähemaks. Oled näinud mõnda, kes tööle on hakanud? Nemad tulevad õigustatud ootustega, nagu räägitakse. Tsitaat ka - miks minna miinimumpalgaga tööle, kui toetused on sama suured? Lause pärineb ühest artiklist selle uussaabuja suust. Nii et , uute tööorjade sissetoojad, mõelge sellise suhtumise peale. Edu teile.
olen näinud ainult ringilöntivaid värvilisi, 24. august 2017 13:56
Rootsis oli neid terve kamp metroojaama juures keset päeva.Eemalt oli neid hea vaadata,nad õiendasid omavahel arveid ja veri lendas.Rootsi enam ei lähe,
kuid siin pole varjuda kuhugi ja praegused sallijad aina arutavad,kuhu neile ehitada,kuhu majutada.Oma inimesi aitab kodutunne...
Jah,mode töötab.
Tahaks ekret näha valitsuses,nad tunduvad ausad,sihikindlad ja näoga rahva poole,valiks neid juba homme,hullemaks ikka ei lähe ja nemad pole veel(veel!)valetanud.
Vanaema maalt 23. august 2017 14:28
Saksa presidendi käsk on täitmiseks, järgneb kantsleri kontroll, pole siin muud midagi. Kas rahvas näeb, mis või kes tuuakse, sotsid tegutsevad vaid enda huvides.Maha juunikommunistide järglaste tegutsemine Eesti rahva vastu.
töötaidlejad 23. august 2017 14:27
Enne täitke oma eelmised valimislubadused! Enne ei mingeid uusi!
elektritsaabtasutablogspotcom 23. august 2017 14:10
Esmalt tuleks deporteerida anvelti sugused kurjategijad riigikogust jne.