Eesti uudised

Saksamaa ja Eesti suhted õitsevad kui kevadlilled (24)

Marvel Riik, 23. august 2017 00:01
<p>Ühises paadis: President Kersti Kaljulaid ja Saksa Liitvabariigi president Frank-Walter Steinmeier kinnitasid kohtumisel Kadriorus, et mõlemal riigil on sarnased arusaamad Euroopast ja maailmast.</p>Foto: Robin Roots

Kõrgete välispoliitikute Eesti suvetuuritamine sai jätku, kui kahepäevasele visiidile saabus Saksa Liitvabariigi president Frank-Walter Steinmeier, kes kohtumisel president Kersti Kaljulaidiga kinnitas kahe riigi head läbisaamist.

Õhkkond Kadriorus presidendi kantseleis on umbne. Välismeediat, sealhulgas saksakeelset, on palju, jättes Eesti meedia tagaplaanile. Kui presidendid Kersti Kaljulaid ja Frank-Walter Steinmeier oma jutud  tunniga aetud saavad, astuvad nad rõõmsal ilmel kaamerate ja fotograafide ette ning kinnitavad seda, mis niigi selge – Eesti ja Saksamaa saavad Euroopast ja maailmast ühtemoodi aru.

Ühises paadis: President Kersti Kaljulaid ja Saksa Liitvabariigi president Frank-Walter Steinmeier kinnitasid kohtumisel Kadriorus, et mõlemal riigil on sarnased arusaamad Euroopast ja maailmast. (Robin Roots)

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

22.08.2017
GALERII | Saksamaa president kohtus Eesti peaministriga
22.08.2017
GALERII | Saksamaa president kohtus president Kersti Kaljulaidiga
22.08.2017
GALERII | Eesti ja Saksamaa presidendi abikaasad külastasid Telliskivi loomelinnakut

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee