Maailm

Väike poiss, kes Barcelonas kadunuks jäi, oli hukkunute seas (19)

Toimetas Greete Kõrvits, 21. august 2017 09:59
Julian CadmanFoto: @cnni / Twitter
Nüüd, kus Barcelona kohutavast terrorirünnakust on mõni päev möödas, hakkavad kohalikud lehed avaldama ka hukkunute nimesid. Juba neljapäeval postitas 7-aastase Julian Cadmani vanaisa Facebooki üleskutse aidata oma lapselaps leida. Paraku selgus nüüd, et väikemees oli hukkunute seas...

Neljapäeva õhtul kella viie paiku sõidis kaubik Barcelonas turistide meelistänaval La Ramblal rahva sekka. Hiljem öösel toimus sarnane rünnak Cambrilsi kuurortlinnakeses. Hukkus 14, viga sai üle 120 inimese. Ohvrid polnud vaid hispaanlased, vaid olid pärit 34 erinevast riigist.

Üks neist oli Austraalia päritolu poisike Julian Cadman, kelle perekond külastas Barcelonat sugulase pulmapeo puhul, kirjutab CNN. Rünnaku ajal tekkinud segaduses kaotas kaubikult löögi saanud ema oma lapse silmist. Haiglas jõudis ema enne teadvuse kaotamist öelda, et oli koos lapsega, ent ei näinud, mis poisiga juhtus.

Juliani perekond tänab kõiki, kes sotsiaalmeedia vahendusel ning ka kohapeal poissi taga otsisid. „Jääme tema naeratust meenutama ja hoiame tema mälestust oma südames,“ seisab perekonna pöördumises.

Samal teemal

22.08.2017
Sajad moslemid kogunesid Barcelonas terrorismivastasele meeleavaldusele
21.08.2017
TERRORIAKTI KAHTLUSALUNE TABATI: Barcelona lähistel lasti maha pommivööd kandnud mees
21.08.2017
Terroristide eesmärk oli maailmakuulsa Sagrada Família õhkimine?
20.08.2017
Ekspert: Turu ja Barcelona rünnakute taga on Maroko terrorivõrgustik

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee