Maailm

Räige veretöö Surgutis: Islamiriigi teatel oli tegemist nende terroristiga

Tõnis Erilaid, 21. august 2017 04:00

6 KOMMENTAARI

r
Room / 21. august 2017 10:18
See on alles algus! Räägin juba mitu aastat, alates sellest kui NATO otsustas Afganistanist midagi saavutamata välja tõmbuda, et nee mehed, kes islamistide poolel tegevuseta (sõjata) jäävad, ei hakka tomateid kasvatama. Nad otsivad endale meelepärast mängumaad ehk lahinguid! Nad lüüakse välja Süüriast, aga nad hõivavad kergelt Afganistani, siis Tšetšeenia ja islamiusksed Kõrgõstani, Uzbekistani ja Turkmenistani. Venelane seda käed rüpes pealt vaatama ei jää ja viib sinna oma väed sisse.
Praegused terroriaktid on nende üksikute meeste meeleheitlik vastupanu, kes on Süüriast välja löödud ja koju tulnud. Enamus on sealt veel saabumata...
u
ussirohi/ 21. august 2017 11:07
Trump juba soovitas kasutada sea verega määritud kuule treenitud mõrtsukate korrale kutsumiseks.
a
Aga/ 21. august 2017 09:48
Tänage sotse iga laibaeest!
a
Alar1/ 21. august 2017 09:33
ISIS tunnistab hoolimata teo toimepanijast kõik sarnased teod omaks. Imelik, miks ta Breiviku tegude eest vastutust ei võtnud?
j
Juulius/ 21. august 2017 07:26
Mu tuttav otsustas otsustas veeta koos naise ja lapsega perepäeva vabaõhumuuseumis. Paari tunni pärast oli veel hommikul olnud roosa ja rahulik naisterahvas täitsa närvipundar. Öelnud, et ei saa peast välja välismaal juhtunud asju ja vaatab sellepärast vasakule ja paremale ning tunneb muret. Tegu pole mitte lollikestega kolkakülast , korralike keskklassi inimestega. Nii et ongi kätte jõudnud aeg ka siin, kus vaatame rahvakogunemistel pingsalt sinna ja siia, kas pole kuskilt tulemas mingit pahalast terariistaga.
s
21. august 2017 09:57
sellist hirmu külvabki meedia oma arvutute artiklitega neist mõrvadest, mis päevi üleval ripuvad. Lähedased peaks ju teadma, mis inimesega toimub ja alustage teleka ja raadio toast minema viimisest, Hoobilt seda saasta palju vähem. Närve saab ka turgutada, küsige spetsialistidelt nõu, aga kõigepealt eemaldage hirmu levitamise vahendid oma lähiümbrusest.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee