(Teet Malsroos)

Keskerakond on oma valitsemistaktikat oluliselt muutma hakanud. Uue valitsuse algusaeg oli väga paljulubav ja ootused suured. Valimiste lähenedes hakkavad aga uued tuuled puhuma. Tuli hõõgub tuha all.

Eriti agar on Keskerakond, kes on asunud pealetungile lausa kahel rindel. Abiks lubab Edgar Savisaar oma valimisliitu. Kas see ongi uue valitsuse värske taktika? Miks aga erakonnas käib selline õel hõõrumine?

Probleemiks on, et kõik pukki ei mahu. Miks aga tavainimest lollitatakse?

Kui Edgar Savisaar on puhas nagu prillikivi, siis miks meie kohtusüsteem tegeleb süütu inimesega? Keskerakond maksab aga Savisaare kohtukulud ning lisaks veel palka ka erakonna ajaloo uurijana! Segast kui palju!

Kas kõigis neis asjades kunagi ka selgus saabub, on väheusutav. Elu aluseks saab olla ainult ausus. Vaid sel juhul võib õnn ka meie õuele tulla.

Jaga artiklit

7 kommentaari

R
reede  /   16:12, 21. aug 2017
Kui palju raha tuulde on lennanud tänu Palo laevandus afääri Kus nüüd on kapo silmad kõrvad Häbilugu isegi voodis topiti mikrofon jalge vahele Savisaare protsess on reformistide tellimus kapole
A
Aja Lugu  /   10:20, 21. aug 2017
Puhtus ei ole kunagi absoluutne. Mõni kübeke mustust on kõigi kätel. Kuid võrreldes Reformierakonnaga ( Burkhardtilt küsitud 1 000 000 euri, Michali kilekotirahad, Tallinna sadama lüpsmine, VEB fond jne.) võib Savisaare puhtust tõepoolest võrrelda prillikiviga. Keegi pole ütelnud, et prilikivi peab puhas absoluutselt olema.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis