Ambla vallavalitsus palub valitsuselt ja Järva maavalitsuselt augustitormi kahjude likvideerimiseks raha: Kärvete kortermajalt ära rebitud katuse taastamiseks on kokku vaja 25 000 eurot.

12. augusti torm tegi kahju kõikides Ambla valla alevikes. Kõige suuremat kahju on saanud Kärevete aleviku elamud, eriti Ambla tee 22 kortermaja, millel hävis täielikult katus. „Kortermajas elavad sotsiaalselt vähekindlustatud pered , seega on tormi põhjustatud katastroof neile eriti valusaks löögiks,“ teatab vallavanem Rait Pihelgas pöördumises peaminister Jüri Ratase ja Järva maavalitsuse poole.

Esialgsete kalkulatsioonide põhjal läheks Ambla tee 22 kortermaja katuse ehitus maksma 25 000 eurot, millest Ambla vald koos kortermaja elanikega on suutelised panustama 5000 eurot. Vallavanem palub toetust tormikahjude likvideerimiseks valitsuse reservfondist.

Jaga artiklit

56 kommentaari

K
kats  /   06:44, 21. aug 2017
Sõltub, kes seal majas elab - oleks seal üks pagulaspere olnud, oleks katus kohe pea kohal. Alles käidi Türgis 3 milli kaasas, et neid õnnetuid seal aidata. Ei eestlaen teisele eestlasele abi anna.
N
nh  /   14:58, 20. aug 2017
Riigipoolse abina saab iga majaelanik bussipileti Tallinnasse tasuta!
Regionaalpoliitika on nagunii läbi kukkunud- miks paganamat inimesed seal veel üldse elada tahaks, kui Tallinnas on bussiliiklus tasuta ja linn ise nagu paradiisi aed!

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis