Eesti uudised

Imeravimina reklaamitud söövitavate tupepärlite müük keelati lõpuks ära 

Kristiina Tilk, 18. august 2017, 00:01
Printsessi pärlFoto: Stanislav Moškov

Facebooki ülisalajases MMSi (kloordioksiid) pooldajate grupis reklaamiti imelist tervendajat, tampooni „Printsessi pärl“. Ravivat viljatust, toovat põskedele puna ja tegevat kasutajaga sada muud imet. Õhtulehe maikuise kirjutise kannul hakkas ka terviseamet „imekuulikeste“ vastu huvi tundma. Selgus, et Hiinas valmistatud fütotampoonide „Printsessi pärl“ väidetav toime on tõendamata ning toote koostis ja kasutamise mõju organismile ebaselge, mistõttu on nende müük peatatud. Paljud naised kurtsid, et pärlitel on söövitav toime.

 „Printsessi pärl" on pisike kuulike, mis tuleb naistel pista teadagi kuhu. Aga kõlbavat ka meestele, kui kasutada neid nabaaugus või tagumikus. Ehkki terviseamet oli toote juba turult kõrvaldanud, kuna tootja polnud suutnud tõendada nende ohutust, käis müük nii internetis kui ka käest kätte edasi.

Õhtuleht leidis mais kontori, kus toote maaletooja Kodritseps OÜ pärleid soovijatele müüs. Maksta tuli sularahas ja kontoris olev naine jagas põhjalikke kasutamisjuhised – tuleb heita voodisse, lõõgastuda ja pärl endale sisse lükata.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

4. august 2018, 00:01
AKADEEMIK VASARA MINILOENG: kuidas end veenda, et MMS pole ravim
13. juuni 2017, 04:00
"Imearst oli mu viimane lootus, kuid tervis läks veelgi hullemaks…"
30. mai 2017, 10:24
Tupepärli kasutaja: terve mu sisemus valutas!
30. mai 2017, 04:00
Naistele müüakse imeravimi pähe söövitavaid tampoone?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee