Maailm

Seks õpilasega maksis õpetajale miljon dollarit (32)

Toimetas Aadu Hiietamm, 17. august 2017, 00:01
Jennifer CaswellFoto: Facebook
USAs Oklahoma osariigis mõistis kohus inglise keele õpetajana töötanud Jennifer Caswelli kahe aasta eest 15 aastaks vangi, süüdistatuna 14aastase koolipoisi korduvas vägistamises. Nüüd tabas vangis viibivat 31aastast õpetajat uus saatuselöök – tsiviilkohtu otsusega tuleb tal maksta koolipoisile miljon dollarit kahjutasu, vahendab Kronen Zeitung. 

Kaheksa-aastase tütre ema Jennifer Caswell rääkis kahe aasta eest kohtus, et temaga kümme aastat abielus olnud mees lakkas teda armastamast ning 14aastase õpilase tähelepanuavaldused langesid seetõttu soodsale pinnale. 

Õpetaja tunnistas, et seksis õpilasega kokku kuus korda, seda nii autos, poisi kodus kui ka tema enda kodus. Küll aga eitas ta kategooriliselt poisi seksima sundimist.  Kohus jäi siiski vägistamissüüdistuse juurde ja mõistis õpetaja pikaks ajaks vanglasse.

Jennifer CaswellFoto: Facebook

„Ohver tunnetab isolatsiooni ja depressiooni ning süüdistab juhtunus ennast. Seetõttu on täiesti võimalik, et noormees ei suuda enam kunagi normaasesse suhtesse astuda,“ põhjendas kohtunik otsust. 

Kohaliku meedia andmetel ei suuda Jennifer Caswell kahjutasu kunagi ära maksta, sest ta jääb veel pikaks ajaks vanglasse. Pärast vabanemist jääb ta seksuaalkurjategijate registrisse ega tohi enam kunagi õpetajana töötada. 

32 KOMMENTAARI

t
Täiesti haige. 22. november 2017, 09:47
Miks just miljon dollarit? Miks mitte miljard? Või sada dollarit?
r
RC 22. august 2017, 13:32
See kohtusüsteem on seal täiesti karm sellise väikese asja eest 15 aastat ei mahu pähe süüdi on ka ka poiss miks teda ei karistata kahju ilusast naisest.
Loe kõiki (32)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee