8 kommentaari

K
Kadriliis  /   02:54, 18. aug 2017
Wow. See oli kõige idiootsem asi, mida ma suve jooksul olen lugenud.
V
veel  /   14:50, 16. aug 2017
eks see siga kiljub kõige kõvemini, kes tunneb, et tema molli kallale tullakse. ehk siis keskpärastel meestel, kes oma suguorganiga ja oma jopede toetusega on haljale oksale jõudnud, on tõesti palju kaotada, kui andekad naised, immigrandid jm tõrjutud või ebasoosingus ühiskonnagrupid oma õiglast kohta elus hakkavad saavutama.
T
tigekala  /   14:48, 16. aug 2017
huvitav, et naistel kipub pimetestides palju paremini minema: orkestrisse kandideerides mängivad naised numbri alusel ja kardina tagant palju paremini kui oma nime ja näoga, koodi kirjutades palju paremini anonüümselt kui oma nime ja näoga ... panin eelmise kommentaariga ka lingid infoallikatele, kuid seda kommentaari ei lasknud moderaator läbi. kes soovib, see guugeldab ise "blind audition women" või "blind coding women". seni kuni kehtib (eba)teadlik eelistussüsteem, mis teeb olulisi takistusi teatud ühiskonnagruppidel võimetekohaselt elus edasi jõuda, seni tuleb kõigil tunnistada, et soo, nahavärvi vms alusel diskrimineerimine ON probleem ühiskonna jaoks tervikuna. kuna ilma kvootideta mitte kuhugi ei jõua, siis mina pooldan esialgu sunnimeetodeid.
A
Aga  /   14:12, 16. aug 2017
see, et seni mõnigi andekas tüdruk on jäänud kõrvale ainult sellepärast, et ta valest soost on, see ei ole ju kohe üldse probleem, eks ole? Kui ebakompetentsed mehed on ametis, ei ole probleemi, aga kui on kasvõi promilline oht, et kvoodi läbi võib kusagil mõnda ametisse sattuda ebakompetentne naine, on kohe maailm hukas ...
V
VWSEK fännile  /   14:26, 16. aug 2017
Kvoodi kaudu vaadatakse esmalt sugu ja seejärel võib-olla kompetentsust.
Tuleb jõuda aga olukorrani, kus vaadatakse vaid kompetentsust ja sugu üldse mitte.
Ehk siis jah - sookvoodid on ideaalne viis saada hulk ebakompetentseid inimesi.
P
Paraku  /   15:56, 16. aug 2017
vaadatakse ka ilma kvoodita esmalt sugu ja seejärel võib-olla kompetentsust - naised on vaikimisi juba ebakompetentsed. Ülal tigekalal on asjalik kommentaar, mis näitab, et ainult siis, kui hinnatakse pimedalt - anonüümseid proovitöid, pillimängu kardina taga jne, saavad naised adekvaatse hinde, muidu aga kindlasti madalama, sest hindajate teadvusse on juurdunud mõte, et mees on igal juhul kompetentsem.
H
Hahaha  /   13:42, 16. aug 2017
Lolliks oled läinud v??? 😂😂😂😂😂 Classic keskealine valge mees, kes pole oma eluga rahul sest vb on ise elus natuke rumalaid valikuid teinud, aga ei julge seda tunnistada ja nüüd üritab leida kedagi, kelle peal end välja elada. Hale 😂
E
evolutsioon  /   06:52, 16. aug 2017
Loodus kõrvaldab kõik väärarengud.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis