Eesti uudised

Starmani klient hädas: raha on makstud, aga kanaleid pole

Kristjan Väli, 15. august 2017 00:01

85 KOMMENTAARI

v
vot kui tore/ 20. oktoober 2017 01:17
Probleemid,probleemid aga miks te siis neid kanaleid tellite kui te ei saa pilti ette? Mina lausa ootasin et need kommertskanalid ära kaovad sest pidevatest reklaamidest sai juba küllalt. Päris hea on vaadata kahte eestit ja tallinna tv-d ja olen sellega väga rahul. Pole mingit reklaami, jeeee! Ega sealt mitte midagi erilist ei tule ka. Ja neist puudust ka ei tunne. Ja ei pea ka plekkima igakuiselt mingi paketi eest. Tark teab mida teeb.
a
abc/ 15. august 2017 17:06
Võsu kandis on jah tõenäoliselt leviprobleeme, millega peaks Starman ja Levira tegelema. Starmanil kipub veidi puudulikuks jääma tehniline tugi võrrelduna müügiaktiivsusega. Võimalik, et on probleeme kompetentsete antennitehnikute palkamisega, mis võib jällegi jääda töötasu taha – ebamõistlikult väikese raha eest ei hakka kompetentsed tehnikud mööda katuseid turnima ja inimeste vingumist kuulama. Samas siiski, inimesed võiks ennast ka ise veidi aidata ja lahendusi otsida – mitte ainult nõuda ja vinguda. Tasub konsulteerida sõltumatute antennitehnikutega, kel on professionaalne mõõteaparatuur, et kohapealne olukord üle mõõta ja seejärel hinnata, kas ja kuhu antenn paigaldada. Kapitaalsema elumaja antennisüsteemi ehitamisel peab omanik olema aktiivselt juures – mitte eeldama et teenusepakkuja lahendab kuumaksu raames kõik probleemid. Alternatiivse Viasat-i puhul peab jällegi arvestama, et SAT antennil peab olema (puudest, okstest) puhas lõunasuunaline nähtavus.
Mis puudutab nt. mainitud Märjamaa piirkonda, siis peaks Pärnu ja Tallinna suunalt kätte saama piisavalt tugevad signaalid, kui A) kasutada suurema võimendusteguriga antenni (a’la 17dB), B) antenn paigaldada võimalikult kõrgele (toruga katusele, mitte räästa või katuse ääre külge, kuhu neid tihti kergema vastupanu tõttu paigaldama kiputakse) ja C) kasutada suure võimendusega (a’la 32dB), aga madala mürateguriga (a’la 2-3 dB) nn. mastivõimendit (kus võimendi on antenni juures ja toiteplokk teleka juures) – firmadelt Rantelon, Televes, Triax jne. Samuti lisaks, et Märjamaa alevi piirkonnas ja valla lõunaosas on Pärnu telemasti signaalid tihti tugevamad kui Tallinna teletorni omad. Kaugvastuvõtu puhul tasub antennisüsteemi planeerides mõelda ka välise FM antenni paigaldamisele (ja siis ühisantenn ühendada lisaks muusikakeskuse või ressiiveriga).
j
Jutt/ 15. august 2017 18:42
täiesti arusaadav.Kui ma aga tellin oma suumboxi koos kõige paigaldusega siis peaks paigalda olema ka kompetentne ning ütlema kas on võimalik paigaldada antenni või pole mõtet,mida peaks tegema,et pilti näeks jne.Mingi aeg tagasi meil naabritel paigaldati antenn pööningule ja see pole nali.Talvel kui lumi katusel siis pilti pole.Võibolla teil Tallinas on tragimad tehnikud kui meil maakohtades.Inimesed tulevad antenni paigaldama ja sageli pole isegi redelit kaasas või vastavat autot.Kaablid veetakse äitsa umbes kuskilt katuse pragudest,tahetakse umbes,et antenn akna kõrvale ja kogu lugu.Mul on lihtsalt kahju neist memmedest ja taatidest.Kui meest majas pole kes tehnikuid käsutaks ,nõuaks kõva häälega ja isegi kurjalt korralikku tööd,siis tehase umbes.
t
telligu telia/ 15. august 2017 15:50
mina olen teliaga väga rahul
m
mina aga/ 16. august 2017 00:04
vahetasin Telia Starmani vastu. Hästi rahul, sest netikiirus tõusis kordades ja hind vähenes pea kolmandiku.
v
vale jutt..../ 15. august 2017 15:21
Olen olnud nii Viasati kui ka starmani klient,mõlemad on tasemel.Nüüd kahjuks võtsin Telseti,sealt pole tõesti midagi vaadata,pealegi ainult vene -ja inglise keeles.Ainult eesti kanalid on õnneks eestikeelsed.
j
Ja../ 15. august 2017 13:46
...hädatsevad jälle need, kes iga jumala päev ja iga võimaliku teema järel. Tõepoolest on võimalus taevakanaleid tasuta vaadata, kellel pea vähegi jagab.Küll aga ilma tõlketa aga tühja sellest. Otseedastatud pilt kõikidest koledustest Euroopas ja mujal jätabki vähem võimalusi
j
ja jätk../ 15. august 2017 13:49
...asju ilustada või olematuks teha. Kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab.
e
15. august 2017 08:11
Elan päris tihedas metsatukas Starmaniga juba 5 aastat. Alguses pilt hakkis. Seejärel lasin starmanil paigaldada välja antenni. Peale seda pole mitte ühegi ilma ega aastaajaga pildiga probleeme olnud. Ei haki, ei kao pilt ära. Kõik tellitud programmid näitavad, hinda ei muudeta. Wifi levib ka muide väga hästi nende ruuteriga. Seega, ärge hädaldage. Ostke antenn või kobige teise teenusepakkuja poole. Viasat on starmani kõrval ****. Tõesti, enne vaaraks ainult etv kui valiks viimase.
s
See on lijtsalt/ 15. august 2017 06:15
h
Harry/ 15. august 2017 00:37
Kehva see starman,kui pea igas kaubakeskuses peab kerjama.

m
maali/ 14. august 2017 20:39
TV reklaamides lubati , et kui ühinen- vaatan sügiseni TASUTA - nüüd aga esitati arve ????
õ
õige/ 15. august 2017 07:16
meil ju suve pole olnud...need viimased päevad ei lähe arvesse! :)
t
Turba/ 14. august 2017 19:52
Ma ei saa ka Starmani teenust nautida. Pandi püsti Ellamaa tugijaam MUX1ga. Sealt tulevad ainult need paar kanalit, see-eest ei saa ma ka hea antenniga Tallinna signaali korralikult.
s
ss/ 14. august 2017 18:57
Ei ole mitte ühegi kaabelTV'ga liitunud, kuigi minu elukohas ei näe toaantenniga mitte ühtegi kanalit. Ühendan läpaka 26 tollise välise ekraaniga ja vaatan seda, mida süda ihkab.
o
Ossa/ 14. august 2017 20:05
Aga mina ühendan 27 tollise ekraaniga ja näen veel rohkem kui sina.Nina panen ka kohe vastu ekraani,vot nii palju näen mina.
j
ja jah/ 14. august 2017 20:11
Kas sul piiramatu mahuga nett? Üritasin ka jaanilaupäeva õhtul arvuti abil neilt kanalitelt muusikat lasta, aga Kanal 2 eest oleks pidanud kuupileti ostma 4 euri, TV3 oma maksis 6 euri. Naudi siis selle raha maksmist lisaks netile :).
k
k23/ 14. august 2017 18:35
Lõpetage see üleliia tv vahtimine, aitab etv-st küll, et maailma asjadega kursis olla !
Ma võõrdusin nädalaga ära, ei tunne enam puudust k2 ja tv3-st.
l
Lihtsalt teadmiseks/ 14. august 2017 20:03
ETV ei kajasta maailma olukorda adekvaatselt, seega saad sa hullusti petta.
m
Mõtle(me) veel otse kümnesse/ 15. august 2017 04:03
Tallinna TV on objektiivsem ja sela tuleb isegi ühiskonnakriitilisi ja arutelusaateid.
h
Hm/ 15. august 2017 07:44
Pigem ikka etv kui lõpmatuseni keritavad kordussaated. Ausalt öeldes viimastel päevadel kanal 2-s peale türgi seebikate ja Suka Tiidu vaimusähvatuste nagu muud ei meenugi. Sellest ei tea mitmendat korda nähtud nn. huumoriõhtust ja heeringast Tauraite õlal on ikka kopp ees küll ja selle jama eest pole küll mõtet pappi välja käia. Sama kehtib Sajandi valitsejate ja armastuste kohta.
n
nimi/ 20. oktoober 2017 00:14
Kui sina ei taha ära vaata ja ei ole mõtet vinguda selle üle mida keegi vaatab. Või oledki üks igavene vingats ja topid oma nina sinna kuhu pole vaja.
l
Lihtsalt teadmiseks / 20:03, 14. aug 2017/ 20. oktoober 2017 01:23
Tõesti!!? Kui hullusti siis, räägi meile ka. Pealegi netist saab ka vaadata kolme ja kahte kel netilevi kodus olemas. Milleks topelt pakette veel vaja, ei saa ma inimestest aru.
m
ma ka/ 14. august 2017 20:13
ei saa enam vaadata, rikun nüüd selle asemel silmu arvutis.
l
lobi/ 14. august 2017 17:36
Ongi leviauk ju. Levira võiks vähemalt tv3e mux1 peale kohalike saatjate otsa tagasi tuua ja starman mingi pisipaketiga lagedale tulla. Telia 4g ei toimi, kuna rannailmaga kasutajaid liigpalju, et muretut pilti vaadata. Elisa (starman) binge samuti mitte kuna levi saast. Viasat tahab sirget vaadet lõunataevasse ja ilmselt 100cm panni et korralikult toimida, mis aga keerukas, kuna pool lahemaa metsamassiivi ees.
Mis siis üle jääb? kohalik vanem põlvkond on lõhkise küna ees. Ise vaatan soome vabakanaleid + etv, tallinnatv ja hbb järelvaatamist!
n
Nippi/ 16. august 2017 10:34
TV3 näitamise mux1 peal otsustab TV3, mitte keegi teine.
i
Inime/ 14. august 2017 17:01
Kui vangla on mu ajutine kodu,siis võin suitsu teha? Kui ühiskondlik asutus,siis miks on ühiskond piiratud 6meetrise betoonaiaga?
s
selle eest/ 14. august 2017 16:50
oskavad starmani reklaamivad noored ennast nii ebaviisakalt pealetükkivaks teha kaubandus keskustes, et paha kuulata-vaadata. Nagu vanasti olid maksimarketi viinerid, kes igal sammul sulle midagi küsimata nina alla toppisid.
v
Veel/ 14. august 2017 16:20
Antenniga ZuumTV ei näita igal pool korralikku TV3 pilti (ruuduline, triibud).
Starmani poolt katusele pandud antennid liiguvad aja jooksul tuule tõttu paigast ja amortiseeruvad ilmastiku mõjul.
Nn Conax Cl kaardilugejad on ebaühtlase kvaliteediga ― mõne firma oma tagab hea pildi, mõne oma mitte. Starman võiks (kui klient seda soovib) enda poolt tunnustatud Cl kaardilugeja saata koos ZuumTV kaardiga kliendile.
Tulevikuks: vajalik oleks antenniga tv pakett, mis sisaldaks ETV-d, Kanal2-e ja TV3-e ning maksaks näiteks 3 kuni 4 €/kuu.
Kui leping lõpetada või katkestada, peab maksma 1,50 € kaardi renti. Kaardi tagastamine saab toimuda ainult esinduses või tähitud postiga.
Miks ei saa kaarti tagastada kõigis Starmani vahendavates elektroonikapoodides???
Kui kaart on juba olemas, peaks saama lepingut iseteeninduses lõpetada 1 tunni täpsusega igal ajal või uuesti taastada. Kaardi rent peletab paljud kliendid minema. Üldse võiks olla elektrooniline, mitte füüsiline kaart ― saadeatakse kood ja kõik töötab (internetiteleri äpp).
l
Lisaksin/ 14. august 2017 17:45
veel,et starmani mehed ei julge pisikese ühekorruselise maja katusele ronida,et antenn korralikult paika sättida. Kaks korda käinud maal vanemate juures,aga katusele antenni juurde ei lähe.Palgake omale poisid kes netioskustele roniksid nagu ahvid,see käib selle töö juurde.
ü
Ütleks/ 15. august 2017 08:17
Et puhas laim. Mul on maja pea 3 kordne. Paigaldati antenn ja juhe veeti väga kenasti, pole pea,et nähagi. Isegi hooldamas käiakse ja jälle ronitakse katusele. Kungi pole mingit häda. Sa vast ise hädaldad liiga palju?

t
Traks..../ 14. august 2017 16:19
Starmanti võiks pigem nimetada" STAAR MANNIKS" kes ainult kelgib ja uhkeldab aga tegelikus elust
maal ei tea midagi. Meie sime oma maakodusee pildi tänu TELIALE. Ei pidanud antenni kõrgemaks ja
võimsamaks ehitama. Starman oli jõuetu !
k
kle/ 14. august 2017 18:15
Elisale kuuluval starmanil ju sama veebitelevisooni teenus, koguni mitu. Artikkel räägib aga hoopiski tavalisest, mitte veebi kaudu levivast digiteevest. Sinu kiidetu Telia ei suuda isegi telefonitraadi puhul korralikku netti pakkuda.
m
man/ 15. august 2017 15:52
Olen 13 aastat Telia klient väga rahul, ka internet väga kiire, pole probleemi
i
ilves/ 14. august 2017 15:31
telia üle prahi aastaid klient ja pole probleemi
M
:);)/ 14. august 2017 15:10
Mida tähendab ärimees pättti
k
Kuku/ 14. august 2017 14:59
Lahemaal kadus TV3 juba mitu aastat tagasi, kui digitaalseks läks ja mingi mast kinni pandi . Ei aidanud uus digiboks ega kõrge antenn.
n
Nimetu2/ 14. august 2017 14:25
Endal samasugune kogemus Starman-iga. Kõige pealt lubadakse seadmeid neid ei saadeta siis küsitakse raha nende eest kuigi selgelt viited lepingus, et hinnad vastavalt kodulehel olevale hinnakirjale( seal tasuta). Siis sai välja saadetud nende poolt õnneks endal mingist ajast jäänud Conax moodul sai siis proovitud lubatud kaoetusega kanalid mida ei näe on pilt. Pärast kümneid kõnesid sai Starmani kätte seal mõkk-mõkk teenendaja helistas siis tehnik selgus, et levib ainult 30 km meie 40 km eemal, siis ülbelt mainiti et saadame tehniku ja paigaldame antenni ja makske raha aga suure tõenäosusega pilti ikka ei näe. Selle peale saatsin pikalt võtsin asjad voskasin esindusse.
e
eh/ 14. august 2017 18:50
Vedas et kätte said. Ei suutnud nädala jooksul neid tabada. Telefoon ootel tunde ja lõpuks pakub et helistavad ise tagasi. Tagasi ei helista keegi. Saadeti seadmed ja vaataja kaart. Kaart aga lukus. Lõpuks peale 4ndat emaili suvatses keegi liigutada ja kaardi lahti teha. Täiesti süüdimatu asutus. Kaardi lahtitegemine võttis kaks nädalat kuigi pidanuks kohe töötama.
v
Vanamees/ 14. august 2017 14:10
Via -satiga rahul ,kuigi kadunud kanalite asemel lubati uut ,aga mida pole ,seda ei ole !
j
ja oled/ 14. august 2017 14:21
e
Ei ole rahul/ 14. august 2017 15:39
Mina küll rahul ei ole. Pidevalt jääb ette hoiatamata kanaleid vähemaks, hommikul paned teleka tööle oma lemmikkanalile ja selgub, et seda kanalit enam pole. Sellest lubatud kanalite hulgast pooled on korduvad ja suur osa on lastekanalid. Lisaks on pilt pidevalt läinud ja kiri ees, et signaal puudub.
m
muhv/ 15. august 2017 03:38
Viasatil viimasel ajal jah mingi jama,pidevalt signaali kvaliteet nullis eriti tihti puuduvad eesti kanalid.
s
Staarmaani..../ 14. august 2017 14:03
....ülbus ei vasta teenuse kvaliteedile.
k
Küsimus/ 14. august 2017 13:59
Nimetage 3 saadet mis te kanal2 st ja tv3 st vaatate?
h
hakkan kohe laduma/ 14. august 2017 14:31
Seitsmesed, Reporter, Kuldvillak, Näosaade, Köök, Kaks kanget, Papad mammad, Krimi, Eesti kõige..kõige
o
Ojaaa.../ 15. august 2017 10:57
Terve psühhokroonikute koduga ikka vaatate?
h
hakkan kohe laduma / 14:31, 14. aug 2017/ 20. oktoober 2017 01:33
Hahah, mammad ja papad- saast. Köök-ajuvaba, kaks kanget- no way, reporter-omg, seitsmesed-oijahh, kuldvillak- vist norm, näosaade-klounide paraad,Krimi-ehhh, Eesti kõige..kõige...mida pekki, reporter--haigutama ajab koos reklaamidega veel hullem. Ei ole tellinud ja ei kahetse.
k
Küsimus / 13:59, 14. aug 2017/ 20. oktoober 2017 01:29
3 saadet nendest kanalitest ei vaata kuna ei liitunudki. Ma täitsa rahul 2 etv-ga ja tallinna tv-ga. 2 JA 3 on rämpskanalid.

p
Pureva/ 14. august 2017 13:52
Aga kust saada teada, mis sageduse/E-kanali pealt mingi tuleb ?
s
seda et/ 14. august 2017 13:36
Mis te nüüd ainult Starmani sõimate. Starman lihtsalt üürib Leviralt saatjaid. See on rohkem Levira bläkk, et nad kogu Eestid signaaliga katnud ei ole.
k
Kordan:/ 14. august 2017 13:54
Ei huvita mind sagedused ega levialad. Ei huvita, kes kellele vahendab. Piki pead saab see, kelle allkiri minu lepingule kirjutatud on. Ei ole mõtet fiossoofi mängida ja keerutada tühja!
s
seda et/ 14. august 2017 15:27
_ Kordan: / 13:54, 14. aug 2017
Ei huvita mind sagedused ega levialad. Ei huvita, kes kellele vahendab. Piki pead saab see, kelle allkiri minu lepingule kirjutatud on. Ei ole mõtet fiossoofi mängida ja keerutada tühja!_
Lihtsalt huvi pärast küsin, sind elus üldse midagi huvitab? Või oled lihtsalt kange mees?
t
TV3-ga probleeme mujalgi/ 14. august 2017 14:21
TV3 sagedus on teiste omast kõrgem, mistõttu levib teistmoodi ja nõuab ka tihedamate suunajatega antenni.
Võiks ehk selle sageduse madalamaks muuta!?
a
aga/ 14. august 2017 15:26
mis teed selle kanaliga.
m
Mis teen? KANALisatsiooni!/ 15. august 2017 04:11
Peameediast saab alati kinnitust sellele, kui hästi me kõik elame ja kuidas paremaks läheb.
p
Pakett "Kindel valik"./ 14. august 2017 13:01
kus esimene Eesti vaatab, ülejäänud maksavad. Nii nagu kõik asjad Eestis käivad. Kõigile ei jätku, ainult priviligeeritutele. Teine jama: Kui maksu võetakse, edasta! Mis tavakodanikule läheb korda mingite sageduste seletamine? Mujal maailmas naerdaks vist kõvasti: "Digilevi, aga ei levi"!
a
aszx/ 14. august 2017 12:45
Eks neid vingujaid leidub alati. Klienti oli hoiatatud et tv3 seal ei näe aga ikka pidi tellima ja siis veel nutab järgi.
k
Kuidas saab müüa kaupa, mida ei ole ja müüja teab ka, et ei ole !!!!!/ 14. august 2017 12:57
Miks tarbijakaitse magab ja ei trahvi julmi ärikaid ?
s
sa aszx/ 14. august 2017 13:32
Loe artikkel läbi, eks ole!
v
Vale inf/ 14. august 2017 14:08
Siis pole mõtet välja käia, et 6,99 eest näed 18 kanalit. Järelikult ongi valikuline ja seda peaks ka koheselt mainima, mitte klienti jooksutama ja aega raiskama.
Sama probleem ka meil, et Võsul pole levi, kolin ära nüüd või? Kui inimesed pannakse sundseisu, siis peaks ka tagama valiku ja võimaluse teenuse eest saada, mida lubatud.
k
Koomiline on, et/ 15. august 2017 11:18
Võsul tasulisi eesti kanaleid ei näe aga 16 tasuta soome vabalevi kanalit nāeb.
a
abcd/ 14. august 2017 14:14
Koli siis mujale elama sealt Kapa-Kohilast.Pole vaja urkas elada.
i
inxu/ 14. august 2017 12:30
Kui ma elan kohas,kus isegi telefonilevi on alla igasugust arvestust,ei tule mul isegi mõttesse,et igasugused satid ja mannid seal levima hakkavad. Vaatame rõõmsalt ETV-d ja Tallinna TV-d ning tunneme rõõmu ilusast suveilmast.
a
aff/ 14. august 2017 13:23
ja mis valemiga sa selle kommentaari siia kriblasid?
ei maksa ikka tühja juttu ajada,et midagi pole
i
inxu/ 14. august 2017 14:17
Töökoht õnneks linnas,kulla affike :)
o
Oioi/ 14. august 2017 17:49
Mannid levivad sellistes kohtades küll hästi.
m
MMM/ 14. august 2017 12:26
Aga reklaamis lubatakse vaieldamatult kanaleid 100% Miks Starman on valetama hakanud,kahju.
k
karu-Mati/ 14. august 2017 12:24
osta endale yhekordse hinnaga TV-Frog ja vahi maailmakanaleid elu löpuni tasuta,miks te nuumate neid staarmanne m,via satte jne...lollidelt tulebki raha ära vötta!
f
Frog/ 14. august 2017 12:50
Ei näita eestit..ja nett peab olema...vidinaid ostma jne
p
Pööriöölane/ 14. august 2017 12:24
Tavaline asi! Olen kuulnud, et terves Eestis on Starmanil probleeme. Nõrgemad kanalid levivad millegipärast ainult halva ilmaga ja sügisel ning kevadel, kui domineerivad madalrõhkkonnad. Suvel ja talvel, kui valitseb kõrgrõhkkond võid vaadata ainult Eesti kanaleid või siis tühja ekraani.

u
Umbes sama kogetud./ 14. august 2017 12:23
Sarnast juttu aeti minule Starman-i poolt aastaid tagasi, arved aga esitati. Keeldusin sellise teenuse juures arvet maksmast. Andsid inkassosse ja mina omakorda neid Tarbijakaitsesse, kus nõuded tühistati ja Starman andis lubaduse nende paigaldatud süsteeme (antenn, kablad, splitterid, võimendi) kontrollida.
Kohale saadetud, Starmani väitel "kõige parem mehaanik", vaatas asja ja lausus: "Oh Issand Jumal, mis siin tehtud on..." ja tekitas mõne minutiga perfektse pildi. Paigaldaja oli lihtsalt kõik valesti ühendanud.
Polnud miskit "leviauku" ega "looduslikku eripära".
k
Küsimus?/ 14. august 2017 12:23
Miks müüakse vastavat teenust sealsele piirkonnale, kui on teadlikud selle puudujääkidest.? Seda võib nimetada inimeste petmiseks ja veel teadlikult. Vormistad lepingu, see on vist kaks aastat ja ei näe muhvigi, ainult maksa tühja. Kui tahad enneaegselt lepinkut lõpetada siis kooritakse jälle seitse nahka üle kõrvade. See on kooskõlas seadusega ja edasikaebamisele ei kuulu. Minul on küll teine operaator ja reklaamima ei hakka, kuid küsiti kohe telefoni levi kohta, uuriti arvutist, kui lähedal asub minu kodule ülekandemastid. Ei tuldud kohe pähe määrima, et oleme kõikse-kõikse. Kuid jõudu nendega jagelemiseks.
r
14. august 2017 12:50
e
ei haise/ 15. august 2017 07:26
aga ega sa pikalt sellist bisnessit ei aja..sinise silmaga lõpetad-kindel see!!
m
15. august 2017 08:23
Mulle andis starman prooviaja,kuna elan metsas ja linnast kaugel. Suhelge inimestega viisakalt siis tullakse teile ka vastu. Klähvite samamoodi nagu siin kommenteerides. Pole ime,et teil isegi tv ei näita. Kes teiesugustega ikka niiväga suhelda tahaks.
m
Mati/ 14. august 2017 12:09
loobu starmanist ja võta viasat, kohe kõik olemas, maksab natuke rohkem, aga pole probleemi, vahi või metsas
j
jaa/ 14. august 2017 12:54
Viasat klient juba 10 aastat, kui on tihe pilvisus, võid telepildist ainult unistada. Selge ilmaga signaali tugevus üle 70%.
k
Ka / 14. august 2017 13:47
Viasat-i klient, aga seda, et tiheda pilvisusega pilt ära kaoks või kehvaks muutub, pole veel tähendanud. Küll on aga pilt kadunud tiheda lumesaju ja tuisuga mõneks ajaks. Plusspoolepealt võin märkida, et äikese lähenedes hakkab digiboks vilistama ja annab sellega märku, et õige aeg on seadmed vooluvõrgust lahti ühendada.
j
jajah/ 14. august 2017 13:49
ja via eemaldab minu vaadatumad kanalid ja tõstab etteteatamata paketti hinda..et siis milleks? Veel tahan öelda seda, et teie igasugu operaatorid-lõpetage see telefoni kaudu värbamine, sest mulle käib see juba närvidele! Te ei tea kellele helistate, ei tea, et paljud pole ise numbri omanikud ja mis kõige kohutavam, te ei tea isegi konkurentide hinnatabeleid! Pakkuda mulla kallimat ja ebakvaliteetsemat teenust-no halloo!!
v
Viia/ 14. august 2017 17:53
sati pann tuleb lasta täpselt paika panna koos peaga.Selle jaoks on spets vidin olemas.Siis näitab hästi.
t
tuleb/ 15. august 2017 03:01
sebida Sat-Finder omale.Neid on muidugi igasuguse kvaliteediga ning hinnaga.Isegi kõige odavam ajab asja ära.Taldrikul loeb tegelikult iga kraad,isegi kui millimeeter kuhugi liigutada siis kannatab kvaliteet,paljud ajavad teleka või tüüneri signaali järgi aga sedasi päris pihta ei saa.
j
just/ 15. august 2017 07:32
Vihmase ilmaga levi puudub, üks veidi tuulisem ilm ja jälle levi pole, operaator võtab kanaleid ja annab neid sulle vaadata, lepingus olevat hinnakirja korrigeerib ehk tõstab hinda ühepoolselt, ei paku internetti (koostööpartnerid ei lähe arvesse) ei paku lauatelefoni võimalust, kole pann seinal või katusel, segavad kaablid, puuduv telekava jne. Jah inimesele metsas on hea valik ja ainult!!
s
15. august 2017 08:19
Soovitaks just vastupidist. Vähemalt saad lepingu kokkulepitud ajal ilma igasuguse lisatasuta lõpetada. Pilt on ka viasatil sitt,hakib,jookseb kinni.