Eesti uudised

Samost: sotsid marssisid avasilmi EKRE "elevantsidele" kaevatud auku (89)

Toimetas Denes Kattago, 13. august 2017 16:53
EKRE valimisloosungite tutvustamine Estonia talveaiasFoto: Kalev Lilleorg
Millegipärast on sotsiaaldemokraadid otsustanud, et nende parim valimiskampaania on EKRE loosungitega vaidlemine, aga seda EKRE just ootaski, sest nii jõuab nende sõnum valijateni isegi ilma tasuliste reklaamide ja kampaaniaüritusteta, ütles Anvar Samost Vikerraadio saates "Samost ja Ruussaar".

"Mida see tegelikult tähendab: EKRE on piltlikult öeldes kaevanud Tallinnasse Vabaduse väljakule väga suure augu, pannud sinna juurde suure sildi "Lõks elevantsidele" ja Jevgeni Ossinovski, Sven Mikser ning veel paljud nende kaasvõitlejad on avalisilmi sinna auku sisse marssinud," lausus ta ERRi uudisportaali vahendusel.

Samal teemal

Samosti sõnul on sotsid millegipärast otsustanud, et nende kõige parem valimiskampaania on kõige kõrgemal tasandil EKRE loosungitega vaielda, neid sõimata ja samasuguses suhteliselt labases võtmes neile vastanduda.

"Sest kui nende loosungitele tähelepanu ei pöörataks ega vastataks samal viisil, siis oleks EKREl vaja osta tasulist reklaami ja teha rohkem kampaaniaüritusi, ise üritada oma sõnum kohale viia," selgitas ta.

"Aga kui ühe erakonna esimees, minister, välisminister ütlevad, et nüüd on küll põrgu lahti ja mingi õudne jama on juhtumas, sest EKRE esimees ütleb, et kõik Tallinna koolid peavad olema eestikeelsed, siis tavaline valija läheb vaatab, et tõesti need Tallinna koolid peaksid olema eestikeelsed, mis värk siis sellega on," lisas ajakirjanik.

Kogu saadet saab järelkuulata siit

Samal teemal

22.11.2017
VIDEO | Urmas Ott takistas Ainar Ruussaare lahkumist telejuhi kohalt
21.07.2017
KAKS TOOLI: kandideerivad kõik ministrid peale Ratase ja Luige
21.07.2017
Sotside toetuse vähenemine on paljuski Ossinovski „teene”
13.07.2017
Sinine Äratus: Rohelised ei esinda tõelist rohelist maailmavaadet