66
fotot

Laupäeval tegid Kuressaare merepäevadel lõpumelu koos Svjata Vatra ja peaesineja Kerli Kõiv, kes lõi just Merepäevadeks jaoks vägeva lavasõu! Peo lõpetas vägev ilutulestik.

Kerli Kõiv ütles enne esinemist, et Saaremaa on üks tema lemmikkohti Eestis. "Siin on iga metsatukk ja merelaine maagiat täis ning sellepärast on suur rõõm tuua oma muinasjutuline maailm Kuressaare Merepäevade lavale. Iga minu esinemine on ainukordne ning sel korral otsin inspiratsiooni vana Eesti meremütoloogiast ning veehaldjatest!“

Enne Kerlit oli laval hetkel üheks paljulubavamaks Eesti meeslauljaks peetav Jüri Pootsmann.

Kuressaare merepäevad on traditsiooniline merefestival, mis toimub 2017. aastal juba 21. korda ning sisaldab põnevaid üritusi ja rannatäit melu.

Peale suurejooneliste vaatemängude, nimekate esinejate, põnevate mereteemaliste töötubade, suurte laevade ning erinäoliste joogi- ja toidutelkide pakutakse veel palju-palju üllatusi!

Jaga artiklit

19 kommentaari

K
Käisin vaatamas..   /   12:33, 16. aug 2017
Oli väga hea,nii Svjata Vatra kui Kerli! Kõik oli paigas ja Kerli oskab laulda küll ja enamgi veel! Süvenes veelgi kahtlus, et Eesti Laulul tehti Kerlile ära, et ikka Laura ja Koit võidaks.... Kerliga oleks vähemalt finaali saanud..
M
miks  /   20:14, 13. aug 2017
Svjata Vatral lubati Saaremaal esineda, kui nende pealik tahab keelata Scooteril Lauluväljakul esinemist?!

Päevatoimetaja

Silja Ratt
Telefon 51993733
silja.ratt@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis