9
fotot

Laupäeval mitmel pool Eestis pahandust teinud võimas äikesetorm jättis paljud kohad elektrita, segas maanteedel liiklust ja uputas kuidas suutis. Sekka oli ka silmailu, kui taevas sähvis piksenooli.

Tallinnas Lasnamäel hakkas võimas paduvihm kella 19 ajal Mustakivi Selverit uputama. Kaupluse töötajad ütlesid, et selles on süüdi katuseprobleemid. 

Kuigi juhataja Ljubov Palašina ütles algul Õhtulehele, et olukord on kontrolli all ja pood jääb avatuks, suleti see hiljem koristustööde ajaks külastajatele.

Jaga artiklit

11 kommentaari

T
Tundmatu  /   17:59, 15. aug 2017
töötan ise klienditeenindajana ühes eesti väikelinna selveris ja meilgi on sama probleem... kui väljas on natukenegi tugevam vihm siis laseb katus meil läbi.. selveri peakontoris teatakse sellest kuid vastatakse alati, et selleks neil raha pole samas kui uute selverite ehitamiseks raha on.. enne võiks siiski vanadel selveritel elementaarsed remondid ära teha nagu katuste vahetamine mis lekkivad enne kui hakkata uusi selvereid ehitama
P
piiks  /   14:28, 13. aug 2017
mis puutub tänavate uputusse,siis peale suurt remonti tekivad uputused ikka vanades kohtades. No ei suudeta tänavate tasapinda kõrgemale tõsta

Päevatoimetaja

Silja Ratt
Telefon 51993733
silja.ratt@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis