Pilt on illustreeriv (ALDO LUUD)

Lääne-Harju politseijaoskond palub abi sõiduki Volkswagen Passat tuvastamisel, et teha kindlaks täna varahommikul Nissi vallas ohtlikku olukorra tekitanud ja sündmuskohalt lahkunud sõiduauto juhi isik.

Täna varahommikul kella 4.45 paiku andis Nissi vallas Lehetu külas abipolitseinike patrull peatumismärguande sõiduautole Volkswagen Passat. Autojuht eiras peatumismärguannet, sooritas ohtlikku manöövri ning jätkas liikumist.

Patrull järgnes rikkujale, et pidada ta kinni, kuid politseiauto sõitis kurvis teelt välja Ellamaa-Lehetu tee neljandal kilomeetril. Politseiautos olnud abipolitseinikud, 36- ja 38-aastased mehed, said kergeid vigastusi. Kiirabi toimetas mõlemad haiglasse, neile osutati abi ja lubati kodusele ravile.

Ohtlikku olukorra tekitanud sõiduauto lahkus sündmuskohalt. Esialgsetel andmetel oli tegemist tumesinist või musta värvi sedaankerega sõiduautoga Volkswagen Passat.

Politsei palub kõigil, kes nägid täna Nissi vallas või naabervaldades kahtlust äratanud tumedat värvi sõiduautot või kel on muud infot antud sõiduki kohta, anda sellest politseile teada, helistades PPA infonumbrile 612 3000 või kirjutada aadressile pohja.lmt@politsei.ee.

Jaga artiklit

96 kommentaari

N
Nojah  /   22:24, 13. aug 2017
Anaalseks ei ole enam tabu.
J
jjhh  /   14:53, 13. aug 2017
hahahah harakad on mendid

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis