Future ja Drake (Vidapress)

Tuntud räpparid Drake ja Future said kontserttuuri järel ebameeldiva üllatuse osaliseks, kui üks muusikasõber neid ootamatult kohtusse kaebas. Duo esinemise ajal väidetavalt vägistatud naine otsustas artistidelt kopsakat valuraha nõuda.

TMZ vahendab, et olukord leidis aset läinud aasta augustis Nashville'is toimunud kontserdil. Naise väitel lähenes talle mees, kes oli osa Bridgestone'i kontsertareeni korraldusmeeskonnast. 

Mees kutsus teda lava taha lubadusega, et naine saab võimaluse artistidega kohtuda. Fänn järgnes mehele, kes teda rahvamassidest pisut kaugemal väidetavalt ründas. Vägivaldne lähenemiskatse põhjustas naisele mitmeid füüsilisi ja psühholoogilisi traumasid.

Uurimise käigus tuvastati, et rünnanud mehe nimi on Leavy Johnson. Mees on kinni peetud ning ta peab kuni otsuse jõustumiseni trellide taga olema. Ülekuulamisel on aga selgunud, et mehel on tugev alibi.

Rünnatud naine on aga veendunud, et nii artistid kui ka ülejäänud korraldusmeeskond pidi teadma, et Johnson on teistele inimestele ohtlik. Seetõttu on ta otsustanud küsida 25 miljonit dollarit (ehk pisut rohkem kui 21,1 miljonit eurot) valuraha. 

USA meediaväljaannetel pole siiani õnnestunud Drake'ilt, Future'ilt ega ka Bridgestone'i areeni personalilt kommentaare saada.

Et aimu saada, millist muusikat kohtusse kaevatud räpparid toodavad, vaata ka duo üht popimat lauluvideot:

 

Jaga artiklit

22 kommentaari

O
oot siis nagu  /   08:43, 14. aug 2017
et ma lähen kontserdile ja kui keegi mulle seal käe püksi ajab, siis võin kohe kohtusse anda (muidugi mitte seda käperdajat vaid selle, kes hetkel laval on) ja nõuda miljoneid, sest tema esinemine põhjustas mingil tegelasel enneolematu sekstungi, mida ta minu peal rahuldas.
N
Nojah  /   12:07, 13. aug 2017
Siin on veel arenguruumi küllaga. Kohtusse kaevata saab turvafirma, kes ei takistanud naisel lava teenindustsooni minna. Siis kontserdi organiseerinud, esinejad kutsunud ja pileteid müünud firma. Esinemiskoha rentija. Esinemiskoha omaniku. Kohaliku omavalitsuse. Ja nii edasi.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis