Foto: Teet Malsroos
Õhtuleht.ee 12. august 2017 13:38
Paides algas eile järjekorras viies arvamusfestival. Kolme päeva jooksul arutletakse ühiskonna kitsaskohtade üle ning räägitakse riigi ja inimeste tulevikust.

Vaata galeriist festivalimeeleolusid ning eri arutelude emotsioone!

Ka Õhtulehe alal algasid ettevalmistused õige vara, sest kell 10 algas esimene arutelu. Une ajas kauni ilmaga laupäeva hommikul ära mõttevahetus, mis keskendus kõmumeediale. 

Foto: VIIMASED HETKED TÜHJANA: Kümmekond minutit pärast vestlusringi algust olid huvilised hõivanud kõik toolid, padjad ja tekid (Teet Malsroos)

Kas tõsistel teemadel saab rääkida meelelahutuslikult ning milline on Eesti kollase ajakirjanduse roll ja koht ühiskonnas? Sellest vestlesid Anu Saagim, Väino Koorberg, Katrin Pauts ja Hagi Šein.

Foto: Teet Malsroos

Juba kaks tundi hiljem võtsid kohad reporter Katharina Toomemetsa juhtimisel sisse Grete Paia, Kajar Kase ning Krista Lensin, kes arutlesid Eesti superstaaride üle. On neid Eestis palju või mitte? Miks tõmbavad vanema põlvkonna tähed Eesti inimeste tähelepanu enam või on noorte põlvkond platsi siiski salamahti puhtaks löömas?

Kell kaks võttis Õhtulehe telgis jutulõnga üles spordilembene seltskond. Üheskoos arutati Olümpiamängude oleviku ja tuleviku üle. Miks ei jõua uued spordialad Olümpiamängudele, kas uuenemisega ollakse juba hiljaks jäänud? Vestlusringis osalesid e-spordi aktivist Kristjan Hiis, sõudja Kaspar Taimsoo ja EOK spordidirektor Martti Raju.

Foto: Teet Malsroos