Politsei alustas kriminaalmenetluse  kassi perenaise suhtes, kes Eesti loomakaitse liidu teatel jättis looma vajaliku ravita ja too on nüüd raskes seisundis kliinikus.  

Eesti loomakaitse liidule  laekus teade Harkus olevast kassist, kes lamab õues kuuris ja kellel on lahtised mädanevad haavad. 9. augustil andis omanik kassi ELLile üle, kes viis kassi loomade kiirabi kliinikusse, kus hakati teda ravima. Kass on praegu kliinikus väga raskes seisus, märgib ELL.  ELL hinnangul on kassi ravimata jätmine looma julm kohtlemine ja politseil palutakse alustada kassi perenaise suhtes kriminaalmenetlus. Politsei on kriminaalmenetluse ka alustanud, märkis ELL.  

Jaga artiklit

35 kommentaari

L
lugeja53  /   11:05, 13. aug 2017
Riigikogus seaduse tegijad vajavad psuhhiaatrilist ravi.Lollemaks annab veel minna.Kui inimene ,kes vajab kiiremas korras valtimatut abi ja tal 5 eurot maksta ei ole,siis ei saa ta abi.Madanegu tanaval.haigla hoonest ajatakse ka minema.Juhul kui saabki vastuvotule,siis inkasso saadab talle 5 euro visiiditasu maksmata jatmise eest kumne kordse arve,Pigem istugu abi vajav haige kodus ja oodaku surma.meie riik on ,meie riigis seadusetegijad on koik enamjaolt vaimselt haiged ja taidavad ainult oma taskuid.
V
võrumaa  /   09:48, 13. aug 2017
Rebane murdis naabertalu kassi maha .Palun rebase suhtes Krimminaaluurimist!

Päevatoimetaja

Silja Ratt
Telefon 51993733
silja.ratt@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis