4 kommentaari

T
Tema teab mida teha rahaga mis voolab temapoole  /   08:39, 13. aug 2017
Aas silmades loen välja ainult kurjakavalat plaani. Kuidas Maksumaksja raha endale pauna ihverdada ja kelle kaudu. Sarapuu on läinud teda paljastas KAPO. Võibolla Priit Toobla tuleks mängu võtta... tema kaudu saaks Tallinna lasteaedade ja teede raha omale nihverdada. Priidupoisi paneks Teede ameti juhiks direktoriks koguni ministriks! Jaa just seda tuleks teha!!
T
Taavi PeerugAas  /   13:02, 12. aug 2017
Keskerakondlikud sigadused jätkuvad - maksumaksja raha kulutatakse oma, mitte aga linnaelanike huvides. Aasa võiks ka juba pihtide vahele võtta ja kas tal on ikka õigust omale 9300 eurost sissetulekut maksta.
S
sotsid on ikka erilised spetsialistid  /   09:44, 12. aug 2017
enne valimisi igal alal
H
Hanno Matto  /   10:36, 12. aug 2017
Üheksakümnendate aastate keskel kulutas munitsipaal soojaettevõte aastas PR-le üle miljoni krooni. Toona oli selline raha meeletu. Grotesk seisnes olukorras, et linnlaste enda raha eest lasti jutlustada rahustavat olukorras, kus mägedes soojakatkestused olid iganädalased. Nüüd kasutab Keskerakondlik linnavalitsus linnlaste maksuraha PR-le, et populariseerida ebamõistliku maanteerajamist Tallinnas Kadrioru parki. Võim, isegi kui ta on absoluutne, ei anna õigust tegeleda elanike meelsusmanipulatsioonidega!

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis