2
fotot
Brooke Lajiness. (Facebook)

Kahe lapse ema Brooke Lajiness (38, pildil) võttis Snapchati kaudu ühendust 14- ja 15aastase poisiga ning meelitas nad oma autosse seksima. USA Michigani osariigi kohus mõistis naise alaealistega seksimise eest 15 aastaks ja üheksaks kuuks vanglasse, vahendab New York Post. 

Süüdistuse järgi saatis kosmeetikuna töötanud Brooke Lajiness  poistele mullu suvel Snapchati kaudu pilte, kus ta oli alasti vannis. Ta meelitas ohvrid hiljem oma autosse ja seksis nendega korduvalt tagaistmel.

Brooke Lajiness. (Facebook)

Ühe ohvri ema sõnul tekitas Brooke Lajiness tema pojale raske psühholoogilise ja emotsionaalse kahju. Naine tunnistas kohtus tehtut ja ütles, et sooritas lastega seksides oma elu suurima vea.

„Perekond tähendab mulle kõike ja tekitasin neile oma tegudega suurt valu,“ rõhutas Brooke Lajiness.  Kohus otsustas naise siiski pikaks ajaks trellide taha saata.   

Brooke Lajiness kohtus koos oma advokaadiga. (AP/Scanpix)

Jaga artiklit

117 kommentaari

J
Jong-un 15 a.  /   13:00, 15. aug 2017
videot paluks kaa
T
Thor  /   17:55, 13. aug 2017
Kui kuttidel on normaalne aju kolba sees, siis peaks neid südametunnistus vaevama ja trauma tekitama selle eest, et tegid inimesele halba tema vangi panekuga. Vabatahtlikust seksist küll traumat ei teki. Haige riik see USA.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis