Prantsusmaale kuuluva Korsika saare ühe rannarestorani pidaja tulistas seal lähedal puhata armastavaid nudiste. Haavata saanud Itaalia naisturist toimetati haiglasse.

Le Parisien kirjutab, et vahejuhtum leidis aset saare lõunarannikul Porto-Vecchio linnas Carataggio rannas, mille lähedal asub nudistide koloonia.

Kõrtsmik läks tema toitlustusasutuse kõrval puhkavate nudistide grupi juurde ja palus neil riietuda või lahkuda. Saanud eitava vastuse naasis mees õhupüssiga ja avas palja eluviisi armastajate pihta tule. 

Kolmekümnendates aastates itaallanna sai vasakust tuharast haavata ja ta viidi haiglasse.

Peale juhtunut sai politsei kümme avaldust. Kõrtsmik peeti kinni, kuid lasti tõendite puudumisel varsti tagasi vabadusse. Korrakaitseorganid uurivad juhtunu asjaolusid.

Nudism on Prantsusmaal võimude poolt reguleeritud. See on mitmetes kohtades keelatud, kuid Carataggio rannas võib lahti riietuda ja üldiselt suhtutakse alasti suvitajatesse seal rahulikult. 

Jaga artiklit

58 kommentaari

J
Jauram  /   22:06, 17. aug 2017
...või pidi ta saama kõrtsmiku ,,nuudiga", sellega kus ta kaheharulisex läheb, tagumikku !? Mida arvate teie ? Vastused toimetusse ! ,,Ei" vastuseid me ei loetle !

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis