2
fotot
Illustreeriv foto (ALDO LUUD)

Loode-Poolas Pommerimaal pääsesid neli autos viibinud poolakat raudteeülesõidul ime läbi surmasuust. Juhtunu jäädvustas valvekaamera.

Vahejuhtum leidis aset Koszalini linna lähedal raudteeülesõidul. Poolakate autot lahutas kihutavast rongist vaid murdosa sekundist, teatab BBC.

Jahmunud inimesed tulid peale juhtunut autost välja. Keegi neist vigastada ei saanud. Autol vedas vähem - osa selle taguosast sai kokkupuutest mööduva rongiga kahjustusi.

Ilmselt on juhtunus süüdi sohvri hooletus, kes meelega eiras allalastud tõkkepuud ja riskis ülesõidul enda ning reisijate eludega. Videost jääb ka mulje, et nende auto suri kohe peale raudteerööpaid välja.

Jaga artiklit

5 kommentaari

N
nii on  /   11:01, 18. aug 2017
Kes ütles, et siinpool raudteed tõkkepuud pole? Seal maal on lihtsalt aru saadud, et ühe teepoole sulgemisest pole kasu. Videost näha, et auto liigub relsside suhtes veidi diagonaalselt, küllap õnnestus esimistest puudest kuidagi mööda saada
I
Inks  /   08:44, 14. aug 2017
Tõkkepuud ikka õige koha peal. Videos olevad puud on vastasuuna jaoks, kaks on neid selle pärast et keegi ei saaks läbi lipsata.
Nagu siin: http://c8.alamy.com/comp/EYCRY7/firefighters-remove-wreckage-of-the-polish-truck-and-pendolino-train...

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis