74
fotot
(Robin Roots)

Eilsel sulnil suveõhtul andsid Lenna Kuurmaa Ja Estonian Voices Viimsi vabaõhumuuseumis oma viimase ühise kontserdi. Õhkkond oli imeline - lavale vaadates oli lisaks muusikutele näha ka loksuvaid laineid ja lummavat päikeseloomingut.

Kontserdi avas Estonian Voices sõnadega: "Anname oma viimasase kontserdi, ent on tunne, et võiksime seda teha veel ja veel!". Pole ka ime, sest eileõhtune õhustik oli idülliline - mahe tuul paitas põski, lained loksusid ning muusikud, endale omases ehedas olekus, nautisid esinemist täiel rinnal.

Õhtule lisas mõnusat vürtsi, kui trummar Reigo Ahven pilli tagant lava ette tuli, näidates oma andekust püstijalakoomikuna. See tuli tal suurepäraselt välja, sest rahvas naeris tõepoolest südamest.

Õhtu üks armsamaid hetki oli Lenna ja Estonian Voices'i esitatud laulu "Hey, Mr. Bubble" ajal, mil Lenna koos taustalaulja Maarja Aarmaga seebimulle puhuma hakkasid. Suured ja läikivad mullid täitsid terve lavaesise, mida nähes väikesed kontserdikuulajad kilgates neid püüdma asusid.

Lenna ja Estonian Voices esitasid kontserdil nii enda laule kui vastastikku üksteise omi. Kontserdi viimases osas olid laval ka mõlemad koos. Ootamatu külalisena tuli lavale ka muhe džässikoer Muki.

Uudista lähemalt galeriist!

Jaga artiklit

4 kommentaari

I
inimkonnale  /   23:28, 11. aug 2017
Peetruse esimene kiri 3:8 Aga viimaks, olge kõik üksmeelsed, kaastundlikud, vennalikud,
halastajad, alandlikud.
9 Ärge tasuge kurja kurjaga ega sõimu sõimuga, vaid hoopis
õnnistage - sest õnnistamiseks te olete kutsutud -, et ka teie
võiksite pärida õnnistuse.
10 Sest
„kes tahab armastada elu
ja näha häid päevi,
see vaigistagu keelt kõnelemast kurja
ja huuli rääkimast pettust.
11 Ta hoidugu eemale kurjast ja tehku head,
otsigu rahu ja taotlegu seda,
12 sest Issanda silmad on õiglaste poole
ja tema kõrvad on lahti nende anumistele,
aga Issanda pale on nende vastu, kes teevad kurja.”
E
eestlane  /   08:23, 11. aug 2017
Huvitav, mispärast selline riigiasutus nagu keeleinspektsioon veel tegutseb? Otsib allesjäänud venekeelseid tänavasilte?

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis