Mulle meeldib hea nali. Aga nagu ütles minu gümnaasiumiaegne kultuuriloo õpetaja, on inimesi naerma ajada raskem kui nutma panna. Naljast aru saada on ka raske. Mõnel vaat et võimatugi.

Hiljuti tegi hea nalja noorsand Aleksander, kes saatis harilikuga ja trükitähtedes kirja haridusministeeriumisse, milles ütles, et kuna tal pole muhvigi teha, tahaks ta, et kool algaks varem.

Viimase aja parim nali üldse. Eriti veel, kui selgus, et naljamehele lubas pere kooli alguse puhul uue telefoni, ta lihtsalt ei suutnud seda ära oodata. Ikka kirjutad ju ministrile, kes ainsana seisab sinu ja värske preemia vahel. See on valija palve poliitikule. Kihvt!

Aga mida nägid kommentaatorid? „Aleksanderi vanemad, kus te olete? Magate või?! Ei tee midagi vä? Laagrites käia?“ siunas üks. „Mis toimub lastega? Kuidas saab olla suvel igav?“ imestab teine.

Kasvage suureks, sõbrad. Tüüp tegi hea nalja ja sellisena tuleks seda võttagi. Ärge nähke iga vembu taga kellegi tegemata tööd, propagandat või labast sahkerdamist. Oleks rohkem teraseid Aleksandreid ja nende süütuid vimkasid.

Jaga artiklit

2 kommentaari

T
T. Mets  /   19:48, 11. aug 2017
hea nali, teeme näiteks arvamusfestivali
T
Tegevtoimetaja? Päeva parim nali!  /   18:09, 10. aug 2017
Aaah aaah aah-ooh oooh ooh, iiih iih iih, nii naljaks, et piss tuleb püksi kui Õhtulehte loed!

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis