Eesti uudised

Krapsaka vanameistri Alice Cooperi veenev töö 

Ülo Külm, muusikavaatleja, 10. august 2017, 16:38
Alice Cooper, „Paranormal“Foto: earMUSIC
Alice Cooperi kaua oodatud värske stuudioalbum „Paranormal” on üldarvult koguni kahekümne seitsmes!

Seekordne on vormistatud duubelformaadis, lisaks kaheteistkümnele täiesti värskele loole on kaasatud kuus varem avaldamata kontsertlugu Cooperi eelmise aasta USA tuurilt, lindistatud täpsemalt Columbuses Ohios. Loomulikult on nende näol tegemist senini hästitoimiva klassikalise kullafondi materjaliga.

Kuid... vastupidi teatud kahtlustele-kõhklustele mõjub Cooperi uudistoodang samuti pigem positiivselt, olles kokkuvõttes piisavalt lööv, arvatust igal juhul parem. Mõni küll leiab, et see on temalt ebatüüpiline album, teistmoodi lähenemisega. Tegelikult joonistub Alice´i käekiri täiesti veenvalt välja igast loost. Kuigi, „vinguvate” kitarride osakaal tervikpildis oleks nagu mingil määral suurenenud...

Vaheldusrikas, kerget kitarriga ludistamist sisaldav nimilugu ja alguses Cooperi kunagist superhitti „Welcome To My Nightmare´i” meenutav „Paranoiac Personality” on kindlasti suurepärased sooritused. Mõnusat eht cooperlikku särtsu ja lähenemist pakuvad veel „Fireball“, mahlase rütmiga „Private Public Breakdown”, kaasahaarav stoori tänapäeva ameeriklannadest „Genuine American Girl” ja ballaadilik „The Sound Of A”.

-----------------------------

Alice Cooper, „Paranormal“

earMUSIC

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee