47
fotot
Eesti Olümpiakomitee korraldas Tallinnas Pirita Velodroomil vastuvõtu Barcelona olümpiadelegatsiooni liikmetele. (Viktor Burkivski)

Tänavu möödub 25 aastat Barcelona olümpiamängudest, mis olid aasta varem taasiseseisvunud ja olümpiaperesse naasnud Eesti Vabariigile esimesed suveolümpiamängud. Ühtlasi võitsid Eesti sportlased sealt taasiseseisvumisaja esimesed olümpiamedalid.

Selle märgilise olümpia tähistamiseks korraldas Eesti Olümpiakomitee kolmapäeval, 9. augustil Tallinnas Pirita velodroomil vastuvõtu Barcelona olümpiadelegatsiooni liikmetele. Teiste seas oli kohal ka Barcelona olümpiavõitja Erika Salumäe ning Barcelona pronksmedalistid Tõnu ja Toomas Tõniste, samuti Barcelona olümpiadelegatsiooni juht Tõnu Lume ning toonane kultuuriminister Märt Kubo.

Eesti Olümpiakomitee korraldas Tallinnas Pirita Velodroomil vastuvõtu Barcelona olümpiadelegatsiooni liikmetele. (Viktor Burkivski)

Erika Salumäe soovitas oma lühikeses kommentaaris reporteritele Eesti riigil end lõpuks kokku võtta ja ehitada üks korralik trekirada jalgratturitele. „See trekirada võiks vastata rahvusvahelistele normidele ja küll siis võrsub noorte seast taas ka olümpiavõitjaid,“ on staarsportlane kindel

Vaata videot ja pildigaleriid!

Jaga artiklit

21 kommentaari

K
kossa  /   17:08, 11. aug 2017
ei tea jah,miks just trekirada!meil ju küllalt võimalusi tegelda aladel,millega tegelemisel võimalusi..miks just trekk?
S
spets  /   08:53, 11. aug 2017
ei ole nagu näha, et meil kõvasti jooksualadel olümpiavõitjaid oleks, kuigi kohti kus joosta saab on lugematu arv!

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis