Eesti uudised

Lapsele vähem raha tagastanud bussijuht lasti lahti (126)

Maarit Stepanov, 12. august 2017 00:01
SELGUST EI SAANUD: Bussijuhiga lahendust ei leitud ning juht oma nime ei avaldanud. Seepärast napsas noormees sõidukist väljudes bussijuhist hoopiski pildi.Foto: Erakogu

Laupäeva õhtul bussiga koju sõitnud Hugo sai enda sõnul bussijuhilt tüssata: 20-eurosega maksnud noormehel jäi tagasi saamata veidi üle viie euro, mille tagastamisest bussijuht ka pärast pikka vaidlust keeldus.

5. augusti õhtul oli Viimsis elav Hugo ühes sõbraga teel koju. Astunud liinil number 114 sõitvale bussile, soovis ta osta 90-sendist piletit. Et väiksemat raha polnud, ulatas ta bussijuhile 20-eurose rahatähe. Lisaks piletile, sai noormees bussijuhilt vastu peotäie münte. „Istusin oma kohale, vaatasin, et nii palju münte: loen igaks juhuks üle,“ kirjeldab ta, et leidis siis, et bussijuht oli talle tagasi andnud vaid 13 eurot ja 60 senti. 

Hugo läks tagasi bussijuhi juurde: „Küsisin, et kas te saaks mulle viis eurot siis veel anda – et andsite mulle viis eurot vähem. Ta ütles, et ei-ei, misasja?! Te olete ilmselgelt ise raha ära vahetanud võinii.“ Vaidlusesse sekkus ka Hugo sõber, kes kinnitas ka omalt poolt, et noormees pole raha lihtsalt ära vahetanud.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

13.07.2017
Viimsilased koguvad vallamaja kolimise vastu allkirju
02.07.2017
Reportaaž isejuhtivast bussist: kaheksa minutit õudust või midagi taevalikku?
01.07.2017
Bussifirma jättis 157 juhile palga osaliselt maksmata, vea avastanud mees sai sule sappa
25.06.2017
Politseinikud sõidutasid pärast roolijoodiku bussiroolist kõrvaldamist lapsed ise laagrisse

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee