Jäär

Ette võib tulla olukordi, kus oled sunnitud valima vastandlike variantide vahel, see paneb su tasakaalukuse proovile. Enne otsuste langetamist pea nõu tarkade inimestega.

Sõnn

Unistada on hea - see muudab elu elamisväärsemaks, samas pole täna ohtu liiga kõrgele lendama minna. Suhtlus armsamaga kujuneb tulevärgiks, õhus on seksuaalsust.

Kaksikud

See pühapäev sobib põnevateks, seltskondlikeks ettevõtmisteks. Väga hea elamuse võid saada teatrist, näituselt või mingilt muult kultuuriürituselt.

Vähk

Ära tegutse kiirustades ja läbimõtlematult. Keegi võib sinult nõuda kiirete otsuste tegemist, aga kui mõtlema hakata, näed, et tegelikult on nendega aega veel üksjagu.

Lõvi

Keegi su vastastest võib teha ootamatu käigu ning toetada sind olukorras, kus sa seda kõige vähem oodata oskad. Juurdled, mis sellise käitumise põhjustas.

Neitsi

Teiste inimeste isiklike suhete pärast muretsemine, veel vähem nende mõjutamine ei ole tegelikult sinu rida. Hoidu kiusatusest oma nina sinna toppida.

Kaalud

Kasuta päeva selleks, et valmistuda kohtumiseks olulise inimesega, mis sind peagi ees ootab. See ei tähenda välimuse kaunistamist, vaid vaimse valmisoleku tugevdamist.

Skorpion

Ela iseenda, mitte aga teiste elu. Kuna teised on sinust erinevad ja nende väärtushinnangud võivad sinu omadest erineda, ei suuda sa parimat nõu anda.

Ambur

Tunned vajadust stabiilsuse järele ja teed selle saamiseks paljugi. Tasub oma armastatule tähelepanu pöörata ja ilusaid sõnu öelda. Kiida ta välimust ja tundelisust.

Kaljukits

Pead vanade rivaalidega kokku puutuma. Püüa hoida tagasihoidlikku joont, pole mõtet otsekohe piike murdma hakata, te pole kõigis küsimustes eriarvamusel.

Veevalaja

Midagi on nüüd hoopis teistmoodi kui varem. Tundub, et paremini, võibolla isegi palju paremini. Pead ainult mõtlema, kuidas uued aspektid oma igapäevarutiiniga ühitada.

Kalad

Kuigi sa oled harjunud järgi andma selle nimel, et teised end hästi tunneksid, pole praegu õige seda teha. Et saaksid edaspidi seda, mida tahad, jää nüüd endale kindlaks.

Jaga artiklit

2 kommentaari

N
neitsi  /   20:11, 15. aug 2017
Milleks duubeldad?Ei tee midagi nii.
N
neitsi  /   10:13, 13. aug 2017
Teiste inimeste isiklike suhete pärast muretsemine, veel vähem nende mõjutamine ei ole tegelikult sinu rida. Hoidu kiusatusest oma nina sinna toppida. - Teeme nii.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis