2
fotot
Politsei tõttas loetud minutitega naisele appi (Daniel Veinbergs)

„Jätke rahule see naine,“ kostus laupäeva varahommikul ühiselamu aknast mureliku tudengi karje, kui naabri aiast kostus pikemat aega naise hüsteeriline hädakisa.

Tartu Narva mnt 89 ühiselamu elanikud on rahutud ja murelikud. Naise karjumise keskelt kõlab ka mitme meesterahva sõnelusi. Juhtunust sai teatatud politseile, kes ligi kolme minutiga sündmuskohale ilmus. Kiirreageerijad suundusid kisa suunas kõrgete lehtpuudega isoleeritud koduaeda. Aia vahelt piiludes ilmnes, et varahommikuni kestnud joomingu käigus oli pererahvas tülli läinud. Politsei saabudes rahunesid hommikumantlites mehed ning naine nuttis edasi.

Kiirreageerijad olid aias viibinud umbes kakskümmend minutit, kui saabus teine politseikaubik. Olukorra menetlemise käigus kostus korduvalt aiast šokiseisundis naise küsimus „kes mind lõi?“

Politsei viis arvatava peksja kaubikusse ning sealt edasi arestimajja. Kahtlusalune vältis silmsidet ning tundus samuti šokis olevat. Kiirabi andis naisele kohapeal arstiabi. Politsei sõnul tekkis kahtlusaluse ning naise vahel tüli ning joobeseisundis mees oli naisele kallale läinud.

Jaga artiklit

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis