Krimi

KUHU KIIRUSTAD? Politseinikud võtsid Tallinn-Pärnu maanteel maha 178 kilomeetrise tunnikiirusega peolise (25)

LISA KOMMENTAAR

Mendid 4. august 2017 13:26
haige 4. august 2017 11:43
värk-püütakse veel õigustada kihutamist...mis toimub?jõudu politseile,tegelge ka tartu-valga maanteega,kus käib kõva viinaralli!
arvan 4. august 2017 10:51
Ma pole kordagi lugenud-kuulnud, et avarii tegi kihutaja, kellel auto oleks kaotanud juhitavuse ülisuure kiiruse pärast ja tegi avarii.
Avariide põhjustajad on oskamatus sõita, sellele juhile ülejõu käiv isegi normaalsest väiksem sõidukiirus, ehk auto valitsemise oskus isegi väga väikestel kiirustel, ükskõik milline kiirus see ka poleks?
Avariide põhjustajad on:
-oskamatus sõita,
-auto valitsemise oskus, isegi väga väikestel kiirustel,
-tähelepanematus,
-sõiduajal kõrvaliste asjadega tegelemine.
-mõnuained
Suurel kiirusel sõitmist võimaldab ainult väga hea juht, autotunnetus, jäägitu tähelepanelikus, ei võimald ka kõige vähemalgi määral kõrvaliste asjadega tegeleda. Suurel kiirusel sõitmine eeldab;
-auto ja keermiku täieliku korrasolekut, igale väikemalegi võõrhelile kohest reageerimist.
-tee-simapiiri lõpuni ette nägemist, olukordadega ette arvestamist
-teeääres toimuva nägemisega, olukordadega ette arvestamist
-kõrvalteede avastamine ja seal toimuvaga arvestamine, kus igaksjuhuks tuleb sageli hoogu maha võtta jne..
-möödasõitudel peab olema eelnevalt veendunud, et sind on märgatud, või olla veendunud,et saad eesolijast ohutult mööduda
Ühesõnaga kimades peab olema sul silmad-kõrvad-tähelepanu ees-taga-külgedel-üleval ja all, ning tegeled ainult sõiduolukordade hindamise ja võimalike ettetulevate liiklusolukordade lahendamistega, enda ja teiste liiklejate võimalike manöövritega.
Suure kiirusel sõitmine ole võimelik ka kõige parema tahtmise juure, halva sõiduoskusega kainel juhil, kui siiski, siis ainult mõnuainete, alkoholi mõju all.
Kutsun liikluspolitseid, mitte karistama niivõrd kihutajaid, vaid oskamatuid saamatuid juhte, kes on tegelikuks ohuks, eekõige iseendale, teistele oma liigaeglase liikumise, pöörete-kurvide-manöövrite, äkkepidurduste sõiduga.
k 5. august 2017 20:38
Suurel kiirusel sõitmine eeldab ennekõike täielikku pohhuismi võimalike tagajärgede osas. Kõik need, kes on suurel kiirusel puusse sõitnud, on kuni selle hetkeni olnud enda arust just sellised tegijad, nagu sa kirjeldad.
Piima Jaan oli vist lausa võistlev autosportlane. Nagu kohtureportaažidest selgub, on ta siiamaani veendunud, et tema manööver oli normaalne "oskaja" väljasõit peateele ning kolme inimese tapmine oli ainult õnnetute asjaolude kokkusattumus.
Ants 4. august 2017 09:25
Müstika. Vaadates, mis toimub meie liikluses, siis on lausa uskumatu, et leidub oinaid, kes liikluses debiilitsemist õigustavad ja politseid kiruvad. Arengupeetus on vägev.
Ķüsin uuesti 4. august 2017 09:09
Mitu päeva või nädalat kartsa sai töötukassa moor kes sõitis ligi 200 km/h? Jälle ei avaldata kommentaari kuna on " ebasobiv"?
päris kummaline on lugejate suhtumine-? 4. august 2017 08:54
ikka vaja ilkuda politsei suunal!?
Kuidas kommenteeriksite siis kui politseid POLEKS olnud seda jobu takistamas ja see oleks teid või teie lähedase ratastooli või siis manalasse "kihutanud"
Ei leia õigustust sellisele kihutamisele,no e i l e i a !
Bemm 4. august 2017 08:54
Pole hullu, käib noormees arestimajas äraja küll on ka veel lootust ministriks saada. Intelligentsuse tase selleks on ju tal täitsa olemas.
Kolvi Kalle 4. august 2017 08:45
Läti õllemagnaatide agent oma kuldse ministrikäruga sõidab veel kiiremini. Nii rääkis Illar Lohv...

joodikupulst 4. august 2017 06:07
pealkiri pidanuks olema et laskis maha, mitte võttis maha :)
Nohh... 3. august 2017 23:33
Eesti politsei ? Tänan, ei !
ei tea 3. august 2017 23:25
kas peab nii harkisjalu seisma? Või äkki kui jalad kokku panna siis kukuvad pikali? Kas blondiinil ka munad hargivahel? Kas ei meenuta äkki kloune? Pilt on selline et hirnu herneks!
Väike selgitus. 4. august 2017 09:59
Vastuseks teie küsimusele teatame, et pildilt vaadeldav kooslus on vaadanud palju välismaiseid U kategooria märulifilme, milledest on tekkinud "oksad harali" sündroom.
Ka on eelpoolmainit filmide vaatamine olnud tõukeks Kasekooli või Paikuse metsakooli astumiseks.
Hmm 5. august 2017 00:18
Nii Kaitseväes, kui ka muudes militaarkalduvustega ametites õpid päris kiiresti, et antud poos on optimaalne tasakaalu saavutamiseks ja reageerimiseks kiirsituatsioonides. Seega võiks iga suvaline tsiviilirott oma "oksad harali" möla jätta ning kui mõistust ja tahet ei jätku, astuda selle asemel nt Kasekooli või Paikuse metsakooli.
aga 3. august 2017 22:12
Tartu maanteele ei julge need politeid tulla Tartu Mill jahutünne püüdma. Need jahutünnid püüavad sind teelt välja rammida aga see politseid ei huvita.
kindlasti 3. august 2017 22:08
mõõtsid need rambod 70 või 50 alas, et trahv suurem oleks, sihilikult. Nüüd said autahvlile.
Sool 3. august 2017 22:37
Ehk sinu loogika järgi on mõistlik 70 või 50 alas sõita 178 KM/H?
Hm 3. august 2017 22:02
Tõeliselt tublid miilitsad-said eriti ohtliku retsidivisti kätte, aplaus neile selle eest ja äkki peaks medali ka andma. Aga päris pätti nad ei puutu, sest see kurivaim võib vastu nina anda ja see võib valus olla.
Ants 4. august 2017 09:25
Vist on väga valus nii loll olla?
Lilian 4. august 2017 09:37
180 km/h sõitev autojuht Eesti teedel ongi ohtlik. Siin pole midagi iroonitseda.
sealt 3. august 2017 21:44
siis loodetakse maksuraha kätte saada.
salliv tolerast 3. august 2017 21:33
Veel antakse teada, et riik ei kavatsegi normaalseid kiirteid ehitada, sest väga hea on kui leidub neid kiiruseületajaid, kes ilusaid trahvi rahasi maksavad. Eestile sobivad väga hästi selliseid maanteed nagu nad praegu on, ohtlikult surmavad ja lisaks mõnusad trahvimasinad.
jah 4. august 2017 14:36
lugedes neid kihutamist õigustavaid kommentaare siin ja mõeldes liiklusõnnetuste statistikale tuleb tahtmine kogu Eestis asfalt teedelt üles kiskuda ja asendada munakividega, vaat kihutage siis!
Teeline 4. august 2017 19:36
Ei ole kuulnud, et mõni tee kedagi ära oleks tapnud, küll on seda teinud rooli taga istuvad "superrallisõitjad".

põliseestlane 3. august 2017 21:10
Roosasse erakonda kuuluv sisserändaja poeg Jevgeni Ossinovski kihutas oma papa kuldse bemariga peaaegu sama kiirusega aga tema pandi millegipärast ministriks mitte ei saadetud arestimajja.Mõned on kõige võrdsemad