Eesti uudised

Talvik: Savisaare ja Ivanova valimisliit on lollitamise ja kibestumuse liit (24)

Õhtuleht.ee, 3. august 2017, 11:12
Artur TalvikFoto: Stanislav Moshkov
Vabaerakonna esimehe Artur Talviku sõnul moonutab ja diskrediteerib poliitiliseks ärategemiseks loodav Savisaare ja Ivanova valimisliit Tallinnas valimisliidu kui sellise alusideed.

„Toetame kohalike inimeste valimisliite, mis on loodud oma kodukandi elu iseseisvaks korraldamiseks ja arendamiseks. Savisaare ja Ivanova liit ei ole kohalike inimeste liikumine, vaid valijate lollitamise ja kibestumuse liikumine. Savisaar määrib valimisliidu ideed poriga, samal ajal kui mitmed tõsised valimisliidud üle Eesti pingutavad, et pakkuda kohalikule elule keskenduvat programmi, mis ei oleks allutatud ideoloogiasõjale ja parteitülidele,“ ütles Vabaerakonna esimees Talvik.

Talviku sõnul on seoses tegusate valimisliitude tekkega pealinnas, Tartus, Saaremaal ja mujal, kujunemas kohalike valimiste põhikonfliktiks kohaliku elu edendamisele keskenduvate ja üleriiklike vastandumisi loovate jõudude vastasseis.

„Tundub, et mitmele parteile on osalemine kohalikel valimistel vaid Riigikogu valimiste eelmäng, mitte püüd kohalikku kogukonda edendada. Savisaare liidu tüüpi valimisliidud tegelevad oma esinägude poliitilise tervise turgutamisega,“ ütles ta.

Samal teemal

3. august 2017, 15:34
VIDEO JA GALERII | SAVISAAR: teiste erakondade rõõmusõnum oleks see, kui Keskerakonna valija ei tuleks välja

TOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee