Katrin Lust (MARI LUUD)

ERRi on sel aastal sihtotstarbelist toetatud 17 korda, muuhulgas on ETV uuriva ajakirjanduse lipulaeva "Pealtnägijat" toetanud ka ÜRO pagulasamet. Selle üle imestas ajakirjanik ja saatejuht Katrin Lust, kelle sõnul on tegu erakanalite suhtes täiesti ebavõrdse konkurentsiolukorraga.

“Loen ja imestan. Lisaks kõigile nendele miljonitele ja miljonitele, mida maksumaksja igal aastal ERR’ile annab! Ikka on vähe!” imestas ta.

“ERR, mis peab end neutraalseks, sõltumatuks reklaamivabaks kanaliks - kui see ei ole sisuturundus ja reklaam, siis mis üldse on?” päris Lust.

“Erakanalite suhtes täiesti ebavõrdne konkurents. Põhimõtteliselt ostavad ERRi reklaami kirikud ja pagulasabi ja seda kõike täiesti varjatud kujul. Ei ühtegi viidet reklaamile, toetusele... 

Loodetavasti olid näitleja Piret Krummi pisarad tema 'Pealtnägija' Türgi pagulasloos ikka siirad, sest praegu on igaljuhul kogu asjal ikka väga halb mekk manu,” tõdes ta.

Jaga artiklit

13 kommentaari

Z
Ziil  /   00:57, 12. aug 2017
Oot mis te prõõkate, mida ta siis nüüd valesti ütles. MInul on samuti juba ammu küsimus et millistel põhjustel kantakse igal aastal üle x arv jumalateenistusi! Kes selle lõbu kinni maksab.
B
blah  /   14:42, 3. aug 2017
Katrin Lust klähvib mille iganes peale, kah mul ajakirjanik. Nüüd siis tuli välja, et erameedia kasutab ise samasuguseid rahasid: http://televeeb.ohtuleht.ee/820252/pealtnagija-pagulasameti-toetusega-tehtud-loost-sama-toetust-on-s...

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis