Eesti uudised

Keskerakond kaalub, kas jätkata Savisaare palga ja kohtukulude maksmist (82)

LISA KOMMENTAAR

mida nad kaaluvad 2. august 2017 10:49
Arvatavasti kaalutakse hoopis võimu ja rahakoti paksust.Siiani on sellest väga suur seltskond koos suguvõsadega lahedalt ära saanud elada.Kui hääled käes lükatakse mitte vajalikud julmalt kõrvale.Nõuniku palk on ka rohkem selleks et häälemagnet liiga vara ei kustuks.Miljardid on huugama pandud mis on teenitud orjade vere ja töökäte abil.See oli nende ammune salaplaan.
nagu poetaga õllekruus ees 2. august 2017 09:54
Kogu see lugu ja kaalumine meenutab pilti poe taga põõsa vilus õllepudel käes joodikute lora juttu,kes iga päev üht ja sama maailma parandamise teemat arutavad ja suure suuga lubadusi jagavad et seltskonnas ennast kergitada.Ainuke vahe kahel seltskonnal on see ,et ühed joovad kogu oma rahad maha teised aga elavad rahva kulul lubadusi jagades ja lõbutsedes.Kumbki ei anna alla ,sest nad ei taju enam reaalset elu.Mõjutavad ja häirivad aga kogu ümbruskonda.Tekitavad ainult segadust.
pantra -tantra 1. august 2017 17:41
Kas rahvas tõepoolest peab tantsima Edgari pilli järgi sama tantsu ,mis tal pähe tuleb.
Need uit mõtted levivad ,kui katk inimeste mõtetes.Terve riik on justkui katku haigeid täis.Valimiste aeg saab need ka üle loetud.Ainuke normaalne inimene on veel töömees,kes midagi teha oskab.Tänu töömehele see riik välja niipea ei sure.
Ei pea, ega tantsigi. 2. august 2017 07:58
Rahvas ju tantsib nagu üks mees ülejäänud poliitikute tantsu. Nende tantsu, kes just mõni aeg tagasi said rahvalt nagu tuppa teinud kassid. Mille võimendajaks on meedia. Selgitan: Rahval pole iseseisvat mõtlemisvõimet. Igatahes kommentaaridest selgub, et kes kõvemini teisi mustab, sellega läheb rahvas kaasa. Näen siit, et suurem osa inimestest ei saa aru, miks nii kirjutavad ja sõimavad. Sest seda "peab, teised ju teevad". Ja nii see kestab veel aastaid.
teised erakonnad 2. august 2017 15:11
kõik nagu pada ja katel, aga mõtlemisvõimetuid jätkub, kes niikuinii hääle annavad.
Uskumatu lugu! 1. august 2017 16:54
Respekt kui kõik rahad ära võetakse. Kas tõesti jäätegi nüüd tema orjaks ja toetate kriminaali? Kui ta süüdi mõistetakse, kas saate siis oma rahad tagasi? Ja üleüldse, mis rahadega talle makstakse?
just 1. august 2017 14:57
Nõuniku palka makstakse arvatavasti suu lukustamiseks.Keegi kardab kohta kaotada.See mees teab liiga palju,see annab võimaluse välja pressimiseks nii raha,hääli ja muid hüvesid.Ta on ammu aru saanud ,et võim on tema käes nii kaua kui tal on jüngrid ja järelkasv nagu piiblikoolis ,kes aastaid on teda taevani kiitnud.Kogu mäng käib suurelt rahva raha eest.Valimispeod on ehe näide.Rahvas on muudetud orjaks enda teadmata.Hea et kõik tuleb kogu poliitikas päevavalgele.
kurat pilve peal 1. august 2017 14:39
Sõnade mäng on kõige suurem kunst.Seda ta oskab.Tal kama kaks mis pärast surma tuleb enne püüab veel viimast võtta.Kogu kupatus jääb päranduseks laste kanda.
1. august 2017 14:12
milleks küll rahva raha kulutatakse nii ebaausa inimese peale jagage see raha parem vaestele
1. august 2017 14:58
Nõuniku palka makstakse arvatavasti suu lukustamiseks.Keegi kardab kohta kaotada.See mees teab liiga palju,see annab võimaluse välja pressimiseks nii raha,hääli ja muid hüvesid.Ta on ammu aru saanud ,et võim on tema käes nii kaua kui tal on jüngrid ja järelkasv nagu piiblikoolis ,kes aastaid on teda taevani kiitnud.Kogu mäng käib suurelt rahva raha eest.Valimispeod on ehe näide.Rahvas on muudetud enda teadmata.Hea et kõik tuleb kogu poliitikas päevavalgele.
Eldur 1. august 2017 13:46
Kui raha palju siis laske aga edasi , teid ta laseb ju üle kuid samas mida te tahate ise lasksite tema üle .

Valetajate erakond! 1. august 2017 13:19
Keskerakond on internetihääletamise algusest peale lubanud võimule tulles selle ära kaotada aga nüüd võimul olles pole sellest enam juttugi. Nüüd kasutavad ise selle võimalusi.
asdfvbnmk 1. august 2017 11:53
Edu EDGARI VENNASKONNALE riigi mülkast välja toomiseks ja et meie pojad ja tütred saaksid jälle Maarjamaale naasta.
teie pojad 1. august 2017 13:05
Neid teie poegi ja tütreid on pool Tallinna ja Ida Virumaa paksult täis, aeg oleks hakata minema astuma.
valige 1. august 2017 13:09
Valige poolsurnud, kohtu all olev vanamees, kes ei saa täita ühtki valimislubadust. Vene keeles oleks pidanud selle kirjutama.
Reio 1. august 2017 13:13
Lasnamäe elanikud võivad valida küll Eediku, sest nende soov polegi elu paremaks muutmine läbi valimiste, vaid Eesti riigi hävitamine ja uus Venemaa okupatsioon. Ajakirjandus kirjutab liiga palju sellest savika võimalikust kandideerimisest.
mülgas 1. august 2017 13:21
Edgari vennaskond ei jõua kohtuski istuda, rääkimata siis millegi mülkast välja toomisest. Edgar ise ongi mülgas.
minu soovitus 1. august 2017 11:10
kõik kes liituvad selle prillikivi valimisliiduga, tuleb räästa alt vihma kätte saata(loe:KE välja arvata v.a Savisaar) Tema aga tuleb vihma kätte saata ni,i et palgalt maha ja kohtukulude tasumine samuti lõpetada. Las astub ise KE-st välja, sest ma tahaks näha mida ta oma potensiaalsetele valijatele rääkima hakkab kui ise kandideerib KE vastu ja samal ajal poosetab KE-s edasi.
imestaja 1. august 2017 09:05
Nõuniku palka makstakse arvatavasti suu lukustamiseks.Keegi kardab kohta kaotada.See mees teab liiga palju,see annab võimaluse välja pressimiseks nii raha,hääli ja muid hüvesid.Ta on ammu aru saanud ,et võim on tema käes nii kaua kui tal on jüngrid ja järelkasv nagu piiblikoolis ,kes aastaid on teda taevani kiitnud.Kogu mäng käib suurelt rahva raha eest.Valimispeod on ehe näide.Rahvas on muudetud orjaks enda teadmata.Hea et kõik tuleb kogu poliitikas päevavalgele.
ole nüüd. 1. august 2017 10:05
rahval on võimalus valida. Pole midagi parata, kui ta valib järjepidevalt orjuse ja siis pööritab uskumatult silmi.
prooton 1. august 2017 08:19
Kuna vana Ets on keski auliige siis las Kesk maksab ka tema kohtukulud kinni. Kui aga Ets mõistetakse süüdi siis peaks Ets kogu raha tagasi maksma. Vastasel juhul toetaks kesk kriminaali ja annab kindla signaali , et see on kõik OK
maamees 1. august 2017 08:13
Mille eest talle palka makstakse.Savisaar küll ei tee midagi keskerakonna heaks.Ja kohtukulud on ikka Savisaare rida.Ise tegi,ise maksku.
kriminaalne ja kremlimeelne keskerakond 1. august 2017 07:20
Kohtu all olev Savisaar ainult kaunistab kriminaalide ja kremlimeelsete ridu.
1. august 2017 07:48
kõigepealt oodake ära süüdimõistev kohtuotsus! Siis hakka mölisema! Tundub, et selle kohtuga on pisut nihu pandud. Ei leita piisavalt süüd. Nüüd nuputatakse, mida kaela määrida. See pisike kommiraha häirib, kuid kadunud miljonid on OK!
Olen ka mõelnud. 1. august 2017 08:13
Rahvaga on oma paarkümmend aastat manipuleeritud. Kui kogu aeg ühte ja sama taguda, lähebki rahvas kaasa, taipamata, kellele ta tegelikult teenib. Aga kui seesama rahvas näeb oma pangakontolt palgaarvestust, ja postkastist lisanduvaid makse, tõuseb järgmine kisa. Kes selles süüdi on? Rahvas ise. Kas arvate, et poliitikud ei loe kommentaare? Ja kuidas loevad. Selle järgi saavad teha järgmisi samme, kuni rahva taluvus veel kannatab. Sõimake kõike ja kõiki, pärast ärge imestage, kuidas teiega käituti!
Jälle sina oma teietamisega , 1. august 2017 08:50
ise oled samas paadis ,saa ükskord aru juba .
Ma pole 1. august 2017 09:28
elus närvihaigetega ühes paadis olnud.
08:50! 1. august 2017 12:06
Tõnis Viilol 1. august 2017 07:05
Praegusel keskerakonnal ongi omane oma otsuste, lubaduste muutmine ja murdmine. Keskerakond lubas kõik need aastad rahvale presidendi otse valimist, pensionite kohest tõstmist inimestele vääriliseks. E - valimiste kaotamist koheselt. Keskerakond on pidevalt lubanud, et kaevandused ei tule ja ärastamised kaovad. Ratas ja ta jüngrid on oma lubadused reetnud ja sellega rahva reetnud.
Tele saates Ratas ütles, et on kontaktis pidevalt Savisaarega ja Savisaar on praeguse tegevuse heaks kiitnud. Nüüd teame, et ei ole ta peale Savisaare kukutamist käinud temaga kohtumas.
Ratas oma pundiga lubas Savisaare kulutused kohtule tasuda ja nüüd loobub sellest. Ega Savisaare teened meie riigi ees ei ole vähenenud. Tuleb välja, et Ratta lubadus tasuda kohtukulud jne on altkäe maks. Toeta mind ja mina toetan sind. See ju äraostmine. Kaevanduste tuleku toetajatele on ka lubatud suurt kasumit jne. Pidage meeles, kes ükskord reetnud jääb alati reeturiks. Ülejooksikud ju vanasti tapeti. Praegusel ajal tapmist otseselt ei ole. Teeme aga Ratta ja tema pundi poliitilisteks laipadeks. See on valijate võimalus. Ükskord peame kaabakatest saama lahti. Reetur on alati reetur ja selleks jääb. Varas jääb alati vargaks. See on alati nii olnud.
Praegu süüdistab Vakra teisi vargustes kuid ise Nõmmel, kõrgel toolil, istumise ajal varastas terve suure maja täie malmist radiaatorid. Tema jääb alati vargaks. Momendil ehk puudub temal võimalus kuid võimaluse tekkel saab temast uuesti varas. See on kindel. Küürakat parandab haud.
See miinus 1. august 2017 09:30
nõus, teeme 1. august 2017 10:28
Ratta ja tema pundi poliitilisteks kaipadeks. Ja mida asemele siis pakud? IRL? Isamaamüüjad? REF? Rollotajad, sadama korruptandid, kilekottlased jne? Sotsid? Need tapavad maksudega maksumaksjad loodrite hüvanguks, pagulaste soosijad? Väiksematel küll sigadusi vähem, kuid pinged lühikesed.
Nii mõeldes 2. august 2017 08:02
jäädki tiirutama ja samu tegelasi valima! Mina näen küll muid tegelasi kui needsamad petised.

Huvitav arutleda. 1. august 2017 06:30
Kirutakse Savisaart, et ta võtab venelaste hääled endale. Aga keegi need hääled ju saab? Kes siis? Kui Savisaar loobuks velelaste häältest, no kes kelle vahel siis karvu katkub? Kes siis süüdi on, et võtab venelaste hääled? Imelik! Rahvale serveeritakse Savisaart kui ainsat häälteröövlit. Rahvas aga usub, sest kisa teeb meedia. Aga öelge ükski poliitik, kes keelduks venelaste häältest? Ei loe rahvus, vaid häälte hulk. Kas pole vahva arutleda? Kas teate ka, kelle tellimusel te ühte väravasse mängite? Ei ole rahvas 25 a. vahet osanud teha, ei tee teine 25 ka. Nii, et ärksamad ajud! Teie otsige elatustaemele väärilist palka väljamaalt. Muidu jääte pensiajaks nälga.
Mina 1. august 2017 01:54
Edgari pärast ei muretse, küll aga jürka, ahtra ja peast raseda pärast. Nende sujuv poliitikukarjäär sai võimalikuks ainult tänu Edgari soosingule ja heakskiidul. Tänaseks on selge, et isiklik talent pole avaldunud. Probleemid igal tasandil, traagelniidid palja silmaga näha. Edgarile soovin edu valimistel, kui muud ei saa, siis vähemalt .kutsikad ninapidi nende enda loiku surutud.
Edkari valimisliidu tegemine 1. august 2017 06:18
on vaid üks trump tema tagataskus. Eks proovige ta millestki ilma jätta? Või üritage üldse ree pealt maha tõugata? Saate suuremaid ja võimsamaid trumpe näha! Lõite Edkari alatult pundist välja. Saate maitsta sama! Ainult, kas enam jalgele tõusetegi? Ei ole Edkar teile nöörist tõmmata nagu rahvale serveerite. Nagu rahvas pühas usus kaasa laulab. Ei käi nii lihtsalt, mitte ei käi!
ebaõiglus 1. august 2017 01:03
See, et mõnele makstakse kõrget palka ilma et ta tööd teeks on solvav kõigile teistele kes rabavad igapäevaselt tööd teha kordades väiksema palga eest.
Kühvlimehed 1. august 2017 06:32
peavadki 24/7 väljas olema. Miks sina tööajast kommenteerid?
Jürka 1. august 2017 07:17
Kell 01.03 ei ole tööaeg, kui sa just öövaht ei ole.
On küll! 1. august 2017 07:49
Tea, et poliitikutele meeldib kui ori töötab 24/7! Ja ei tuhni teiste rahakottides! Öövaht ei istu ka arvuti taga, vaid võtab kühvli kätte. Mis ta muidu ringi kondab? Tehku tööd.
pekka 1. august 2017 00:38
Mida te venitate kriminaalide väljaviskamisega ja savi poputamisega, nagu pajunäruga Õismäel?
1. august 2017 10:16
Just, eks maksku siis koikidele kriminaalidele lohutuspalka, teatavasti kehtivad igasugused seadused koigile vordselt!
nujah 1. august 2017 00:16
oli ju ennegi teada, et valimistel näeme "raisk", või kuidas see metsatöllu laul oli. erakonna võid võtta aga hääled loetakse ikke valimistel üle või ???
Tohoh 31. juuli 2017 22:35
Tundub, et kasutatakse sedasama süsteemi mis Reformivalitsus ja KApo. Korraldatakse Pogromm, tehakse taskud tühjaks ja võetakse raha ja kodutehnika ära. Eks ta kutsub siis jälle rahva appi. Läheme viime süüa ja aitame lõhutud asju välja vahetada. Oma ideedest ja valimislubadustest see mees ei tagane.
kolla 1. august 2017 00:20
Vene vanasõna ütleb,et kui tundub siis löö risti ette.See vana päss ei jaga enam mõhkagi ei ööst ega mütsist.Vaata ta kõveraks kiskunud lõuga-papi on omadega kutu.
lugeja 1. august 2017 01:21
Lallile tasuta korter ja võlad kustutada! Eestis on ta ju Picasso.
Eile see Lall jooksis jälle 1. august 2017 08:53
ja avas uksi ja patsutas naisi ,telekas näitas jälle .
mida siin kaaluda 31. juuli 2017 22:01
Edgar poeb peitu, keegi teda kätte ei saa,mida siin arutada.Tööluus ka veel takka otsa.
Nagu vennad Voitkad,kes ennast peitsid.No mis juht see enam olla saab.Terve keskerakond teeb end naeruväärseks ja selgrootuks.Mis eeskuju ta noortele annab.
Edgar on eeskujuks kõigile 1. august 2017 07:57
löödi alatult Hundisilmale, kuid töötab ka kodus ja kui on midagi lubanud, siis selle lubaduse ka täidab. Simsoni punt kisas ju ja lubas kõike head ja paremat, kuid kui võimule said, läks asi veel hullemaks.
miba 31. juuli 2017 21:40
mõtetu erakond - tähtis vaid ministri kohad või?
kutsuge kolmik kokku 31. juuli 2017 21:46
Järi ,kadri ja Mailis. Arutage asja ja heitke Eedule kinnas.
Eedu juba 1. august 2017 06:21
heitis kinda, et kolmik teda solvas. Nüüd kolmikul vesi ahjus, ei oska relvi valida. Ükski relv ei võta Eedut.
1. august 2017 07:59
Reps vehkis küll kõvasti oma sõjakirvega, kuid tundub, et sõjakirves oli nüri.
1. august 2017 10:16
Jürka 1. august 2017 07:18
ee sõna kirjutatakse nii: M õ t t e t u

31. juuli 2017 21:33
See nn keskerakond on ikka täielik jobujaskarite seltskond. Mis seal toimub???
ei muud 31. juuli 2017 22:14
Vana mängib malet...
jaan 1. august 2017 08:11
eks ajakirjandus teeb sellist jama iga päev sinusuguste jaoks
humorist 31. juuli 2017 21:32
aga mis te ikka kaalute, heitke see ninasarvik Keskerakonnast välja ,kuna ei vääri enam kandma Keskerakonna liikme väärikust.
kui 31. juuli 2017 21:31
kesikud neid arveid kinni ei tao, küll siis Sõõrumaa ja Mõis taovad kui Savipäts neile maskotiks tuleb. Siis neil ju käpp jälle sees.
? 31. juuli 2017 21:29
Mis palka makstakse inimesele,kes tööl ei käi? Mis vahetegemine see on? Vene moodi või Eesti moodi? Miks mulle ei maksta?
1. august 2017 08:03
Edgar töötabki ju kodus, saad sa aru, lollike?
saan nii aru: 31. juuli 2017 21:27
savisaar saab oma erakonnast nõunikutasu ja haiglaarvete tasumise kuid konkureerib oma erakonna vastu, mis nalja nad seal keskerakonnas teevad, ennekuulmatu ja -nägematu.
Sulev Viljandimaalt 1. august 2017 07:47
See on ju keskerakond-mis siin imestada...?
Moderaator 31. juuli 2017 21:11
Küll on toredad kommentaarid
Moderaator 31. juuli 2017 21:11
Küll on toredad kommentaarid
hallo 31. juuli 2017 21:06
konkurendi nuumamises pole midagi veidrat ega imelikku. Maailmas tehakse veel palju veidramaid asju

Kamarajura 31. juuli 2017 21:06
Ets teeb mis tahab Ratasel on hobuse silmaklapid ja kana mälu.Andke Karilajule võim ta on ainuke mees teil.
LS 31. juuli 2017 20:52
Edgar on õige mees,hääletame tema poolt valimistel!
siil 31. juuli 2017 20:59
Õige , ma võtan valimiskasti juures juba järjekorda 😂.
Room 31. juuli 2017 20:51
Küsin ikka ja jälle: kas advokaaditasudelt makstakse ka tulu- ja sotsmaksud? Kui keegi maksab kinni minu arveid, siis minu puhul peaks Maksuamet seda minu tuluks, aga Savisaare puhul? Teiseks, kas nende tulude kinnimaksmiseks on Savisaarega sõlmitud ka mingi leping? Asi on ju selles, et kui Savisaar kohtus õigeks mõistetakse (mida siiski vist ei juhtu), maksab riik Savisaare advokaadikulud kinni. Kas Savisaar tagastab siis erakonnale need kulud või jätab endale?
Olukord on muidugi halenaljakas. Üks erakond maksab kinni ühe kriminaalkuriteos süüdistatava mehe advokaadikulud?! Kaudselt võtavad nad sellega osa süüd endale.
Viimane küsimus. Palju privileege ja erandeid ühele upsakale vanamehele tehakse. Millal uued Keski juhid lõpetavad lömitamise Savisaare ees ja kui kaua rikutakse tema pärast iseenda kinnitatud reegleid, nt on ju Keski valimisnimekirjad kinnitatud! Kutsuge ta juhatusse, mille liige ta ju on ja las ta avalikustab oma plaanid. Vastasel juhul jääks ta valimistel Keski nimekirjast välja. Kaua te seda kummi venitate?
Sulev Viljandimaalt 1. august 2017 07:49
Kui poleks neid venkude hääli,poleks kesikutel Edgarit ka vaja... Lihtne võrrand...
LS 31. juuli 2017 20:50
Edkar on õige mees,hääletame tema poolt valimistel!
Ivan Kalojan 31. juuli 2017 20:39
Võiks veel maksta topelt riigikogu pensioni ja saata tasuta tuusikuga Krõmmi sanatooriumi puhkama.
Kas? 31. juuli 2017 20:25
Kas peale Savisaare viimaseid absurdseid samme veel tõesti maksab Keskerakond talle palja ja tadub kohtukulud? Kui Savisaar on teinud niivõrd ebaadekvaatseid otsuseid, siis las tema uue valimisnimekirja inimesed võtavad enese kanda ka Savisaare kulud.
1. august 2017 08:06
loen kommentaari ja saan aru, et ebaadekvaatne oled sina ise. Mine kooli!
Korruptsioon 31. juuli 2017 19:10
No mille eest talle 3500 palka ja veel kuriteo eest oodatava karistuse eest pääsemise röögatud advokaatide tasud?! Temalt tuleks see raha tagasi nõuda kui siin riigis vähegi õiglust oleks!
Hoitakse 31. juuli 2017 19:04
Nagu s---a pilpa pealm .
Aga kuhu sa pääsed? 31. juuli 2017 20:07
Hääli tahad, mõtle, kas hakkad jamama? Igatepidi trump Savisaare käes.
no 1. august 2017 09:59
Kolm õde toovad need Lasnamäe hääled kohinaga keskidele. Kaks käisid nagu našid pronks sõdurit kummardamas+hüääna tulised sõnavõtud hallipassiliste teemadel. Pisut küll varjutab hüääna althüppamine aateõdede kokkulepetest, aga sovjette see ei heiduta.
maali 1. august 2017 08:14
kannatage ära valimisteni

nii 31. juuli 2017 18:52
küll toom jakunini fondist tasub arved
31. juuli 2017 20:08
sealt anti kaks korda rohkem kui vaja oli