Eesti uudised

Vaata Savisaare videoteadet!

Lisatud Jüri Ratase avaldus

Edgar Savisaar: ma olen tagasi! (302)

Asso Ladva, 29. juuli 2017 22:41
MA OLEN TAGASI! kuulutab Edgar Savisaar.Foto: Tiina Kõrtsini
Edgar Savisaar avaldas laupäeval oma Facebooki kontol video, milles ta teatab oma valimisliidu loomisest.

"Mõned inimesed tahtsid mind lihtsalt enneaegselt maha kanda," räägib videopilti võetud suvesärgis Savisaar. "Ma olen inimesi ühendanud nii Keskerakonna kui väljaspool seda ja ühendan neid ka edaspidi."

Samal teemal

Savisaar tuletab meelde oma saavutusi: täiendav pensionilisa, odavamad apteegikaubad, tasuta ühsitransport, renoveeritud Vabaduse väljak, Lasnamäe kirik, Nõmme turg. "Inimesed usaldavad mind ja mina usaldan neid," sõnab Savisaar.

"Olen kindel, et tema toetajad soovivad, et ta kandideeriks just Keskerakonna nimekirjas, kes on alati nende huve kaitsnud," sõnab Keskerakonna esimees Jüri Ratas oma avalduses. "Just meie seisame tasuta ühistranspordi säilitamise ja arendamise eest, teeme koostöös riigiga korda Tallinna Linnahalli, tõstame pensionitoetuse 100 euroni, tagame igale lapsele tasuta huviringi ning astume väga palju muid samme Tallinna elanike hüvanguks."

"Me oleme kindel valik," kuulutab Savisaar ja tema sõnu saadab videopildis foto Yana Toomist, Oudekki Loonest ja Olga Ivanovast.

"Keskerakond on Edgar Savisaart väga palju toetanud ning väärtustanud tema rolli Tallinna juhtimisel ning erakonna ülesehitamisel," tuletab Ratas Savisaarele meelde erakonna rolli. "Samas ei tohi unustada, et Edgar Savisaare saavutused Eesti pealinnas on tulnud Keskerakonna ja meie valijate toel. Ma ei kujuta ette, et Edgar Savisaar keeraks selja Keskerakonna valijatele."

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee