Laadin videot...
63
fotot

Neljapäevast pühapäevani peetakse Viljandis iga-aastast pärimusmuusika festivali. Õhtulehe fotograaf käis reedest pidu uudistamas.

XXV Viljandi pärimusmuusikafestival hakkab jõudma juba poole peale, kuid ees on veel kaks päeva raju folgipidu.

Samal ajal hurjutasid korraldajad minema festivalil vähihaigetele raha kogujad, kurdab vähiravi fondi eestvedaja Toivo Tänavsuu suhtlusvõrgustikus.

Folgi turundus - ja kommunikatsioonijuht Heldi Ruiso ütleb Õhtulehele, et keelu põhjus on proosaline - vastutulek muusikahuvilistele.

"Fond "Kingitud elu" on üks ōiglasema eesmärgiga ettevōtmisi ja seetōttu me tervitame koiki selliseid algatusi Viljandi linnas. Aga oleme tänulikud, kui mōistetakse meie püüdlusi austada publiku soovi, kes soovib kontserdi alal kuulata üksnes muusikat," märgib Ruiso.

Jaga artiklit

42 kommentaari

O
oioioi  /   14:16, 7. aug 2017
Ka raha kogumisel tuleb olla viisakas ja mitte tükkida inimestele nina alla, ju siis nende kogujate olemises oli midagi, mis ei tekitanud usaldust.
.
...  /   08:26, 30. juuli 2017
inimesed, kes asnnetavad, olge austatud! Ja olgu teil kõik hästi.
Kes ei anneta? Kas nad ei ole mitte halvad inimesed? Raske on uskuda, et tõepoolest on Eeetis inimesi, kellel ei ole raha annetamiseks .Ja mitte sellepärast, et nad on oma raha maha joonud, vaid elu on pannud nad sellisesse olukorda, et sea üht eurokest, mida suudaksid annetada, on lihtsalt häbi annetada.
Möödun igast annetuskastist halva enesetundega, süütundega - mina ei tee heategu. Aga ma pean lugema igat eurot, iga euro on arvel. Ostan ikka seda, mis odav. Olles sellega isegi odav.
Annetuste kogujatel peaks olema rohkem mõistmist - koguge nii ja seal, kus et tekita kellegil süümepiinu ja enese odavuse tunnet kui ei suuda annetada.
Uskuge, inimesed ei ole nii kalgid, et ei annetaks. Peaks ootama annetusi nendelt , kellele annetamine võtab ära ta leivaraha või ravimite raha.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis